8000-9000 TL laptop önerisi

Bütçe
8000 - 9000

Sez0

Centipat
Daha fazla  
Uzun bir süredir araştırıyorum ne alsam diye ama hala kafamda net bir şey oluşmadı. Bütçem aralığında şu an bu paraya en iyi 0 olarak RTX 3050 laptoplar var fakat araştırdığımda da önermıyorlar, 1660 Ti olanlar zaten bütçemin üstünde. 2. El olarak düşündüm yine arada kaldım, bir de sizlerden duymak isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun bir süredir araştırıyorum ne alsam diye ama hala kafamda net bir şey oluşmadı. Bütçem aralığında şu an bu paraya en iyi 0 olarak RTX 3050 laptoplar var fakat araştırdığımda da önermıyorlar, 1660 Ti olanlar zaten bütçemin üstünde. 2. El olarak düşündüm yine arada kaldım, bir de sizlerden duymak isterim.
Tamamen oyun laptobu olarak mı düşünüyorsunuz

Hepsi Burada'da 10000TL altında 6GB kapasiteli ekran kartı yok. Hiç yok. Bu fiyatlara 4GB almak zorundasın. Ancak merak ettim kim hangi sebeple önermiyor olabilir 3050'yi?

Hepsi Burada'da 10000TL altında 6GB kapasiteli ekran kartı yok. Hiç yok. Bu fiyatlara 4GB almak zorundasın. Ancak merak ettim kim hangi sebeple önermiyor olabilir 3050'yi?
ve ayrıyeten ekran kartını 3050 ya da 1660ti alıp rami 8gb almak mantıksız buna baktığınızda 16gb ramli 8000-9000tl arası en yüksek ekran kartı 1650ti oluyor.

Tamamen oyun laptobu olarak mı düşünüyorsunuz
Evet, oyun oynamak için alacağım.
Bazı laptop modellerini araştırırken görmüştüm ben de anlamadım. Youtubedan 3050 performans videoları beni tatmin etmişti aslında.

Yeni konular

Geri
Yukarı