8000-9000 TL laptop önerisi

REDJ3ULL

Hectopat
Merhabalar ben web tasarımıyla uğraşıyorum ve 8000-9000 TL aralığında bir bütçem var. Laptop önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen aynen kandırma amaçlı netteki videoların hepsi😁😁 GTX 1650'li ve 9300H'li Y540 ile GTX 1660Ti'lı ve 9750H'li HP'den daha fazla performans aldığını iddia etmen ile birlikte bilgisizliğin tescillendi. GTX 1650, RX 470 ayarı bir kart😂 Bilmiyorsan bir daha öneri yapma.

Gelmiş bana 9K'ya RX 470 dengi 1650'li bilgisayar öneriyorsun. Sonra ben sponsor oluyorum. He canım he devam et böyle😂😂
Zaten en kaliteli 1650 bile 1660 kadar performans veremiyor. Sadece kaliteli olanı 1660'a yaklaşır o kadar. Bilgisizliğin tescillendi (!).
1660Ti'lısı 10K. Adamın bütçesi 8000-9000. Kimin anlamakta güçlük çektiğini herkese göstermiş oldun😉
Tamam kardeşim ben önermiyorum sen öner. İleride sana beddua eder. HP her zaman ısınma sorunlu internette bak şikayetlerine 10'undan 5'i ısınma sorunu.
1660Ti'lısı 10K. Adamın bütçesi 8000-9000. Kimin anlamakta güçlük çektiğini herkese göstermiş oldun😉
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İçini incele de gör biraz. O zaman hani Gamepower PSU diğerlerine göre daha ucuz ya adam Gamepower PSU kullansın (!). Fiyat/performans'da önemli fakat kalitede önemli.
Eğer oyun oynayacaksan fazla bir şey bekleme. Ancak iş ve günlük kullanım için uygundur.
Karşılaştırmasını da bulabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

eskiden hp g62 kullanıyordum ve 5-6 sene sonra ufaktan fan sorunları yaşanmaya başlamıştı aşırı ısı oluyordu. fark ettiğim şeyde hp'nin diğer laptoplara karşın daha çok toz yuttuğunu fark ettim
Arkadaş sanırım sadece fiyat/performans olarak bakıyor. Kaliteye bakmıyor. Sana tavsiyem Y540 al.

Bende Monster'ı çok önermiyorum ama HP'den daha iyidir. Ve teknik servisi cidden baya alakalı.

Kullanıcı yorumlarına baktım 1 yıldız veren kişilerin hepsi bataryasının kötü olduğunu söylüyor ancak fazla oyun oynayan birisi olmadığım için bi sıkıntı çıkmayacağını düşünüyorum katılıyormusunuz ?

Kullanıcı yorumlarına baktım 1 yıldız veren kişilerin hepsi bataryasının kötü olduğunu söylüyor ancak fazla oyun oynayan birisi olmadığım için bi sıkıntı çıkmayacağını düşünüyorum katılıyormusunuz ?
Pil ömrü lazımsa gaming laptop alma.

Macbook veya business tipi laptop bak. Bekleyebilirsen de 4. nesil AMD'li Thinkpad E14/E15 ve Swift 3'ler gelecek. Onlar da sana yeterli olabilirler performans ve pil ömrü bakımından.

Geri
Yukarı