8000 9000 TL monitör Dahil Sistem Toplama

Bütçe
8-9K (çok gerekli olursa 10K'ya kadar çıkabilir)
Neyi iyi değil anakartın hocam?

Kasaya o kadar para ayırmana gerek yok sanki başka kasalarda araştırabilirsin.
Hocam kasanın içerisinde dahili güç kaynağı olduğu için daha hesaplı olduğunu düşünmüştüm. Ayrı ayrı baktığım zaman fiyat daha yukarılara gidiyormuş gibi gelmişti. Aksini söylüyorsanız tekrardan bakabilirim ama,

Hocam kasanın içerisinde dahili güç kaynağı olduğu için daha hesaplı olduğunu düşünmüştüm. Ayrı ayrı baktığım zaman fiyat daha yukarılara gidiyormuş gibi gelmişti. Aksini söylüyorsanız tekrardan bakabilirim ama,

Hocam sana kalmış bir şey sanki bir 300 TL daha inebilirsin gibime geliyor.

Hocam sana kalmış bir şey sanki bir 300 TL daha inebilirsin gibime geliyor.
Teşekkür ediyorum dediğiniz şekliyle de parçaları tekrardan inceleyeceğim.
10400F kullanma 1080P de darboğaz yapacaktır 3070 ile.
Sayın hocam ekranımın özellikle 2K olmasını istiyorum o yüzden umuyorum ki 10400F önerisi 2K için dar boğaza sebep olmayacak bir kart olarak önerilmiştir.
Hocam bu ekrana da bakmıştım yalnız HDR10 ibaresi vardı bunda, benim attığımda ise HDR600 vardı. HDR10 ile alakalı net bit kaynak yahut karşılaştırma göremediğimden ötürü HDR600 olana odaklanmıştım.

Teşekkür ediyorum dediğiniz şekliyle de parçaları tekrardan inceleyeceğim.

Sayın hocam ekranımın özellikle 2K olmasını istiyorum o yüzden umuyorum ki 10400F önerisi 2K için dar boğaza sebep olmayacak bir kart olarak önerilmiştir.

Hocam bu ekrana da bakmıştım yalnız HDR10 ibaresi vardı bunda, benim attığımda ise HDR600 vardı. HDR10 ile alakalı net bit kaynak yahut karşılaştırma göremediğimden ötürü HDR600 olana odaklanmıştım.
2K da darboğaz olmaz evet.

Sevgili arkadaşlar dedikleriniz üzerine araştırmalarıma devam ettim ve sonuç olarak aşağıdaki belirttiğim parçaları alarak bütçemi aşmadan bir sistem toplayabilecek olduğumu farkettim,

Monitör - 3.199₺
İşlemci - 1345₺
Anakart - 1078₺
Ram - 685₺
SSD - 839₺
Güç Kaynağı + Kasa - 1359₺

Yani toplam fiyatı 8505₺. Yardımcı olan, fikirlerini ileten arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bu son haliyle daha iyi bir sistem elde ettik diye umuyorum ama yine de fikirlerinizi sunmak isterseniz lütfen buyrun. Umarım bu hafta içerisinde almış olacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı