8000-9000 TL monitör dahil sistem toplama

ne carsafi ya

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Yok
PC'yi İncehesap'tan alacağim, monitör dahil 21.5 inç 1 ms 60Hz olursa güzel olur. İşlemci R5 3600 ekran karti ise RTX 2060 düşünüyorum. Nasıl bir sistem yapabilirim sizce?

PC'yi İncehesap'tan alacağim, monitör dahil 21.5 inç 1 ms 60Hz olursa güzel olur. İşlemci R5 3600 ekran karti ise RTX 2060 düşünüyorum. Nasıl bir sistem yapabilirim sizce?

Hocam bu bütçede monitör için bu kadar kısılmamalı oyun anlamında monitör de çok önemli.
Sistem:
İşlemciyi Ryzen 5 3600 yap SSD′yi de Adata swordfish M.2 SSD yap. İncehesap olması zorunlu mu? Çünkü sistemlerin genelinde rezalet PSU′lar var çünkü.

Son düzenleme:
Hocam bu bütçede monitör için bu kadar kısılmamalı oyun anlamında monitör de çok önemli.
Sistem:
İşlemciyi Ryzen 5 3600 yap SSD′yi de Adata swordfish M.2 SSD yap. İncehesap olması zorunlu mu? Çünkü sistemlerin genelinde rezalet PSU′lar var çünkü.
Açikçasi baska uygun ve güvenli yer bilmiyorum. Monitor neden kısıyorsun dersen masada yer kısıtlı. Cok buyuk almamam lazim. Psu çalışsın yeter. Yada gerekirse değiştiririm. Şu anda evde değilim bide memleketimdeyim. Masanın büyüklüğünüde bilmiyorum.

Açikçasi baska uygun ve güvenli yer bilmiyorum. Monitor neden kısıyorsun dersen masada yer kısıtlı. Cok buyuk almamam lazim. Psu çalışsın yeter. Yada gerekirse değiştiririm. Şu anda evde değilim bide memleketimdeyim. Masanın büyüklüğünüde bilmiyorum.
Tamam o zaman monitör 21.5 olsun monitör. Sadece İncehesap güvenli değil çok iyi güvenilir siteler var istersen sana sistem toplama sihirbazından hazır güzel bir sistem toplayayım?

Sistem:
Açikçasi baska uygun ve güvenli yer bilmiyorum. Monitor neden kısıyorsun dersen masada yer kısıtlı. Cok buyuk almamam lazim. Psu çalışsın yeter. Yada gerekirse değiştiririm. Şu anda evde değilim bide memleketimdeyim. Masanın büyüklüğünüde bilmiyorum. Battle Gold [webtekno] | RTX 2060 6G 16GB DDR4 480GB SSD Gaming PC - incehesap.com bu nasıldır harddisk 2tb alacağim 480 gb ssd de yeter bana ? Monitörü ayrı alacağım.
Tamam o zaman monitör 21.5 olsun monitör. Sadece İncehesap güvenli değil çok iyi güvenilir siteler var istersen sana sistem toplama sihirbazından hazır güzel bir sistem toplayayım?
Açikçası güzel olabilir. Ama bu cuma gecesi hazir bilgisayarlar daha uyguna gelmiyor mu ?

Ha bir de monitör 144 Hz'de olabilir.

Son düzenleme:
Hocam çok güzel monitör dahil sistem kurdum ″ürün ara″ bölümünden sistem montaj hizmeti diye yazın orada çıkacaktır 71TL. Sistem montajı yapıp Windows deneme sürümü yükleyip teslim ediyorlar.
Sistem: Pc Toplama Sihirbazı.

Hocam sistem güzelmiş. Gaming gecesine gore yine de pshali kalmis. 5700X'i 2060 olarak degistirdim ve SSD'yi 256'ya dusurup 1 TB HD ekledim ve fiyatı 9300 TL. Ama hala düşünmek için zamanım var.

Hocam sistem güzelmiş. Gaming gecesine gore yine de pshali kalmis. 5700X'i 2060 olarak degistirdim ve SSD'yi 256'ya dusurup 1 TB HD ekledim ve fiyatı 9300 TL. Ama hala düşünmek için zamanım var.
Hocam sakın RTX 2060 almayın, RX 5700XT′nin rakibi RTX 2070 Super′dir o da çok pahalı. Ekran kartını sakın değiştirmeyin.

Geri
Yukarı