8000-9000 TL Sistem Toplama

Şu an zaten sistem almayı tavsiye etmiyorum. 2 gün önce 4.5 olan dolar şu an coştu gidiyor. Evet pahalı maalesef. 8700 ile B360 ROG H alınabilir. ROG G bile alınabilir, mATX tercih ederdim ben şahsen. :)
Fiyatı yükseltirim hocam . Yeterki bilgisayar bana sorun çıkartmasın . 2-3 sene götürsün beni yeterli
5 sene bile götürür fiziksel hasar almadıkça.

Fiyatı yükseltirim hocam . Yeterki bilgisayar bana sorun çıkartmasın . 2-3 sene götürsün beni yeterli

Dell 23,8 Fiyat biraz uçmuş bununda. Şimdi diğer 2K monitör 2100TL bunda G-Sync var diğerinde yok. Bunu 3 kişiye aldırdık şu ana kadar sorun çıkmadı onlarda.
Neden mATX ki ATX le ne farkı var?
Performansa etkisi pek yok, yalnız minik kasalar çok hoşuma gidiyor, benim ki kişisel düşünce biraz.

Son düzenleme:
Dell 23,8 Fiyat biraz uçmuş bununda. Şimdi diğer 2K monitör 2100TL bunda G-Sync var diğerinde yok. Bunu 3 kişiye aldırdık şu ana kadar sorun çıkmadı onlarda.

Performansa etkisi pek yok, yalnız minik kasalar çok hoşuma gidiyor, benim ki kişisel düşünce biraz.
Hocam benimde çok hoşuma gidiyor heleki Coolermaster Q300P tarzı şeyler

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı