8000₺ GTX 1080 veya GTX 1070 TI Sistem Toplama

@Hielaph @rtakak Bu akşam Amazon Prime Day günleri var yabancı forumlarda biraz fazla beklenti var sanırım güzel indirimler olacak. Güzel işlemci anakart ve ram 3 lüsünden birini yakalarsanız etiketlermisiniz beni? Cumaya kadar elimde olacağını söylediler ekran kartının. Diğer parçalarıda bakalım artık.

Belleği bence buradan al. Onlarda pek indirim olacağını sanmam.
2700X ve Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 anakartlarını takibe al. 2600X'i de uyguna bulursan alabilirsin. Ben şu sıralar internet çekmayen yerlere gidiyorum. Takip etmeyi düşünmüyorum :)

@Hielaph @rtakak Bu akşam Amazon Prime Day günleri var yabancı forumlarda biraz fazla beklenti var sanırım güzel indirimler olacak. Güzel işlemci anakart ve ram 3 lüsünden birini yakalarsanız etiketlermisiniz beni? Cumaya kadar elimde olacağını söylediler ekran kartının. Diğer parçalarıda bakalım artık.
Ya orda indirim olsa da gümrük vergisi vs. aynı fiyatlara geliyor. Indirimsiz haliyle zaten daha pahalı buradakilerden.

Ben bütün siteleri araştırdım. Benim aldığımda 3800₺’den ucuz msi gtx 1080 gaming x yoktu ve 1 hafta süre fiyat araştırmadı yaptım.

Diğer siteler 4000-4500 bandındayken bu sitenin bu kadar düşük fiyat belirleyipte bu işten para kazanıyorlarsa diğer satıcılar niye bu fiyatlara düşmüyorlar?

Diğer siteler 4000-4500 bandındayken bu sitenin bu kadar düşük fiyat belirleyipte bu işten para kazanıyorlarsa diğer satıcılar niye bu fiyatlara düşmüyorlar?
Kâr marjları düşük. Ve yurtdışından ithal ürünler. Almanya'dan getiriyorlar ürünleri. Garantiyi kendileri veriyor bir sorun olduğunda nanokatalog ile muhattap oluyorsun. Vatan bilgisayar 4500 e sattığı ekran kartını 2500 e alıyor sana 4500 e satıyor. Bu site de 2500 e alıyor 3500 e satıyor. Bunun 500 ü onlara masraf olsa 500 TL kâr ediyor. Vatan ise 1500. Nanokatalogta teknik birimde çalışan bir abim var. Bizzat o şirketin politikasını biliyorum.

Beylee o zaman ucuz ürün bulma konusunda iyisiniz, 3 adet parçam kaldı ram, anakart ve işlemci. Ram; Corsair Vengeance Rpg Pro 16 gb 3000mh CL15
İşlemci; Ryzen 5 2600x
Anakart; Msı x470 Gaming plus
Anakartı 850₺, işlemciyi 1330₺, rami ise 1217₺’ye buldum daha ucuza denk gelebilirseniz onları alırım.

Beylee o zaman ucuz ürün bulma konusunda iyisiniz, 3 adet parçam kaldı ram, anakart ve işlemci. Ram; Corsair Vengeance Rpg Pro 16 gb 3000mh CL15
İşlemci; Ryzen 5 2600x
Anakart; Msı x470 Gaming plus
Anakartı 850₺, işlemciyi 1330₺, rami ise 1217₺’ye buldum daha ucuza denk gelebilirseniz onları alırım.
Sistemi topladığında buraya not düşer misin ? Ben de yeni sistem alacağım. Yeni konu açmamış olurum

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı