8000₺ Monitör dahil RTX sistem toplama

Bütçe
8000
Ne demek dostum görevimiz. Bütçeyi arttırabiliyorsan arttır. Ya da 3050, 3050 Ti bekleyebilirsin şubat ayında çıkacak.

1610836372221.png

Arkadaşlar buralarda yeni olduğum için tek tek cevap şeklinde yazamıyorum. Kısa sürede çok ilgilenen, öneride bulunan olmuş çok teşekkür ederim hepinize pür dikkat okuyorum yorumlarınızı.
Tartışmaları okumanıza gerek yok hocam :)

Tek cevap şeklinde yazmak yerine cevap vermek istediğiniz mesajı alıntı özelliği ile cevaplayabilirsiniz.

Tabii bunu yaparken yazılan mesajım dilimize uygun bir şekilde yazılıp yazılmadığına dikkat edin, eğer kötü Türkçe ile yazılmış bir mesajı alıntılarsanız bunun bir cezası var.

1610836447831.png

Ne demek dostum görevimiz. Bütçeyi arttırabiliyorsan arttır. Ya da 3050, 3050 Ti bekleyebilirsin şubat ayında çıkacak.

:)) teşekkürler. Bu konuda çok yoruyor beni. 3050 3050 Ti çıktığında bu fiyat bandında mı çıkacak bunu nasıl öngörebiliyosunuz veya emin misiniz bir de bu kartların çıkmasının ardından diğer kartları fiyatlarında bir düşme olur mu?

Bu konuda çok yoruyor beni. 3050 3050 Ti çıktığında bu fiyat bandında mı çıkacak bunu nasıl ön görebiliyosunuz veya emin misiniz? Bu kartların çıkmasının ardından diğer kartları fiyatlarında bir düşme olur mu?
Diğer kartlarda düşüş olmaz, tahminen. 3060 Ti çıktığında 5000-5500 liradan çıktı. 3060 ondan 400-500 lira daha ucuz olacak, 3050 Ti çok daha ucuz olacak. Dolar bazında fiyatlar açıklandı, onlara göre tahmin yapıyoruz.

Dolar bazında açıklanmış fiyatları TL'ye çevirmiyoruz tabii ki, 350 dolar olan kart 3500 liraysa 310 dolar olan kart X lira olur diyoruz.

Tartışmaları okumanıza gerek yok hocam :)

Tek cevap şeklinde yazmak yerine cevap vermek istediğiniz mesajı alıntı özelliği ile cevaplayabilirsiniz.

Tabii bunu yaparken yazılan mesajım dilimize uygun bir şekilde yazılıp yazılmadığına dikkat edin, eğer kötü Türkçe ile yazılmış bir mesajı alıntılarsanız bunun bir cezası var.

Eki Görüntüle 839593

Anladım teşekkür ederim :) az önce de bir arkadaş aydınlattı sağ olsun. Bu çoklu mesela adam tek yorumda 4 5 kişiye cevap vermiş alt alta onu bilmiyorum.

Diğer kartlarda düşüş olmaz, tahminen. 3060 Ti çıktığında 5000-5500 liradan çıktı. 3060 ondan 400-500 lira daha ucuz olacak, 3050 Ti çok daha ucuz olacak. Dolar bazında fiyatlar açıklandı, onlara göre tahmin yapıyoruz.

dolar bazında açıklanmış fiyatları TL'ye çevirmiyoruz tabii ki, 350 dolar olan kart 3500 liraysa 310 dolar olan kart X lira olur diyoruz.

O zaman beklemenin bir manası kalmıyor fiyatlara bir etkisi yok.

RTX 3060 zaten 4 bin lira civarı olacak.

Bu dostumun tahminine bakacak olursak şimdinin fiyatına 3060 alabilicez.
Bu arada başardım çoklu yanıtlamayı :))

Geri
Yukarı