8000₺ Oyuncu Laptop Önerisi

• Konuyu başlatan Pwieh
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 37
  • Görüntüleme 3B
Değerli kardeşim bu seriyi hiç araştırmadım. Kasa sağlamlığı , sıcaklık testlerine bir bak derim. Onun haricinde 17 inç büyük değilse senin için daha iyi soğutma ve daha iyi film,çalışma keyfi sunabilir. Plastik olmasının dezavantajı tabii ki de ısınma ve kullanım ömrü. Yoksa sistem iyi olsa da bu paraların varsa sabret indirim kovala derim. Benim max 7000'di.
1660Ti ve 9.nesil işlemcili bir cihaz çok daha karlı olur bu paralar için.Tabi ben ihtiyaç durumunu bilmeden konuşuyorum.
Asus'un bu serisi hakkında doğrudan ne söylersem yanlış yönlendirebilirim.

+Bilgisayarın kaliteli fotoğraflarını sabah atarım şu an elimdeki cihaz ölü bir kameraya sahip .İnşallah ödediğin paranın karşılığını alırsın.
Teşekkürler hocam. Gönül elimdeki paranın hepsini verip çok kaliteli cihazlar almak ama bir süre çalışmayacağım için üniversite için para da ayırmak istiyorum.

Senin cihaz aldığın fiyata düşerse kaçırmam alırım.

Teşekkürler hocam. Gönül elimdeki paranın hepsini verip çok kaliteli cihazlar almak ama bir süre çalışmayacağım için üniversite için para da ayırmak istiyorum.

Senin cihaz aldığın fiyata düşerse kaçırmam alırım.

Laptop konusunda Intel tercih etmeni tavsiye ederim, şuan 10. Nesil Intel işlemciler bazı laptoplar ile çıktı. Sende işlemci numarasının sonunda H ibarisinin olmasına dikkat et. Şuan önerilebilecek 10. Nesil Laptop yok, biraz daha beklersen yardımcı olabiliriz.

Hp Omen önerieim. Kullanıyorum ve kalitesinde hiç sıkıntı yok soğutma ve performansı güzel. Msi da öneririm. Ancak ben Hp Omen tercih ettim.

Hp Omen önerieim. Kullanıyorum ve kalitesinde hiç sıkıntı yok soğutma ve performansı güzel. Msi da öneririm. Ancak ben Hp Omen tercih ettim.
Kesinlikle öyle. Kasa kalitesi ( alimünyum ) ve verdiği güven çok güzel. Ses sistemi çok kaliteli : monster , acer gibi markalar çalıyor burdan.
+ Belki karne tatilinde indirim olabilir bence azıcık sabredin .

Bekleyeceğim hocam zaten. Hiç olmadı KDV indirimini beklerim
Değerli dostum, birkaç fotoğrafını çektim. Tabi gerçeği gibi hissettiremez hiçbiri.
Ses sistemi gerçekten çok iyi o burdan görülmez onu diyeyim :) (bang&olufsen)
Arka görüntüsünü eğip çektim bir işim vardı kapatamadım kusura bakma.
Aydınlatma şöyle : Yalnızca w a s d veya tamamı kırmızı ya da normal klavye.
Gördüğün tüm yapı alimünyum. Omen command center ile bazı ayarlar yapılabiliyor.
Geforce experience'nin tüm özelliklerini destekliyor ayarlar kısmındaki.

Dosya Ekleri

• 20200105_110443.jpg
    20200105_110443.jpg
    1,3 MB · Görüntüleme: 47
  • 20200105_110359.jpg
    20200105_110359.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 43
  • _20200105_112015.JPG
    _20200105_112015.JPG
    1,5 MB · Görüntüleme: 43
Açıkçası çok güzel gözüküyor hayırlı olsun şimdiden. Fiyatı düşerse kaçırmam alırım. Dizaynı çok hoşuma gitti en başından beri.

Bir de bunu düşünmekteyim fakat 5-6fps için 2600 lira fazla vermeye değer mi? Onu bilemedim

Açıkçası çok güzel gözüküyor hayırlı olsun şimdiden. Fiyatı düşerse kaçırmam alırım. Dizaynı çok hoşuma gitti en başından beri.

Bir de bunu düşünmekteyim fakat 5-6fps için 2600 lira fazla vermeye değer mi? Onu bilemedim
Üstat yılmazfr nickli arkadaş almıştı. Ets2'de bile darboğaz yapıyormuş. Ryzen 7 rtx2060'ı besleyemez imkansız. Hele Adobe tarafı hiç iyi değil zaten. Belki 1650 olabilir ama 2060 falan mümkün değil. 1660Ti'da tam olarak ne yapar bilemiyorum.

Üstat yılmazfr nickli arkadaş almıştı. Ets2'de bile darboğaz yapıyormuş. Ryzen 7 rtx2060'ı besleyemez imkansız. Hele Adobe tarafı hiç iyi değil zaten. Belki 1650 olabilir ama 2060 falan mümkün değil. 1660Ti'da tam olarak ne yapar bilemiyorum.
Hocam bottleneck yapıyor diyen de var yapmıyor diyen de. Oyun izlenimlerini hızlarını sıcaklıkları izledim pek fazla var gibi de durmuyor. İşlemci o kadar da kötü değil i7 7700HQ kadar.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı