8000₺ Telefon Önerisi

Kocacigim

Hectopat
Daha fazla  
Aklımda Youtube için kısa bir kısa film tadında bir şey çekmek var bunun için telefon önerebilir misiniz? Kamera almayı düşünmüyorum çünkü şu an maalesef telefonum yok ve telefon almam lazım. Hem oyun vs. oynuyorum telefondan hem de düzenlemenin bir kısmını telefondan yapacağım o yüzden.

Kardeşim 8000tl'ye telefon alacağına 5000tl'ye sistem toplayıp 3000tl'ye telefon almanı ( veya kamera ) öneririm.(Tabi iyi render için bilgisayarın yoksa)
Telefondan render yapmak kadar "bence" kanser bişey yok.
Adobe Premiere Pro ile bayağı iyi işler çıkarabilrsin.
Veya anlamam diyorsan daha basit olan Camtasia Stduio 9'u ( 8'i de tercih edebilirsin) öneririm.

Bu telefonların(iphone hariç) plus modellerinede bakabilirsiniz.

Kardeşim 8000tl'ye telefon alacağına 5000tl'ye sistem toplayıp 3000tl'ye telefon almanı ( veya kamera ) öneririm.(Tabi iyi render için bilgisayarın yoksa)
Telefondan render yapmak kadar "bence" kanser bişey yok.
Adobe Premiere Pro ile bayağı iyi işler çıkarabilrsin.
Veya anlamam diyorsan daha basit olan Camtasia Stduio 9'u ( 8'i de tercih edebilirsin) öneririm.
dediğim gibi zaten render yapabileceğim bir bilgisayar var üst seviye değil ama tüm bölümleyi renderleyip yayınlamayı düşünlüyorum telefona ihtiyacım var şu anlık, telefonda render derken kesme biçme işlemi nasıl oluyor tarzında.
Bu telefonların(iphone hariç) plus modellerinede bakabilirsiniz.
telefon olarak huawei modelinin ekranını ve mono hoparlörünü beğenmediğimden aklımda s10+ var ama bi yandan da xr aklımı karıştırmaya başladı /:

Huawei P30 Pro yada Samsung Galaxy S10+'dan birisini öneririm.
P30 Pro kamera olarak güzel lakin telefon olarak güzel değil benim için ekran çözünürlüğü PPI değeri falan bir amiral gemisine göre düşük geldi bence o paraya /:

Oppo Reno 10x Zoom ya da Samsung Galaxy S10+ tercih edebilirsin.
keşke bulunduğum şehirde Oppo satan bir yer olsada gidip canlı canlı görsem Çorum'da olduğunu düşünmüyorum :/

Bence 3000 TL ile telefon, 5000 TL ile harika bir kamera alabilirsiniz.

Bence 3000 TL ile telefon, 5000 TL ile harika bir kamera alabilirsiniz.

Bencede 3000tl telefon oyun anlamında sizi bayağı karşılayacaktır.

Telefon kameraları da gayet güzel çekim yapıyor. O aradaki farkı Youtube render yaptığı için anlıyamıyorsunuz zaten. GALAXY S10 yeterli bence. 200 ve 500 TL arası professional kameramanlar çağırabilirsin çekimine, internette detaylar mevcut.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı