8000₺ Telefon Önerisi

Kardeşim 8000tl'ye telefon alacağına 5000tl'ye sistem toplayıp 3000tl'ye telefon almanı ( veya kamera ) öneririm.(Tabi iyi render için bilgisayarın yoksa)
Telefondan render yapmak kadar "bence" kanser bişey yok.
Adobe Premiere Pro ile bayağı iyi işler çıkarabilrsin.
Veya anlamam diyorsan daha basit olan Camtasia Stduio 9'u ( 8'i de tercih edebilirsin) öneririm.
Arkadaş telefon önerisi istemiş sadece forumdaki adminlerdir,moderatörler kaç defa diyecek sorulan soruya göre cevap verin diye.Arkadaş demiş zaten telefonum yok diye.

Bence 3000 TL ile telefon, 5000 TL ile harika bir kamera alabilirsiniz.

Dediğim gibi kamera almayı düşünmüyorum çünkü o kadar ciddi bir şey yapmak değil aklımdaki sadece bunun için şimdi kamera almak istemiyorum eğer insanlar severse öyle bir yatırım yapmak istiyorum.
Telefon kameraları da gayet güzel çekim yapıyor. O aradaki farkı Youtube render yaptığı için anlıyamıyorsunuz zaten. GALAXY S10 yeterli bence. 200 ve 500 TL arası professional kameramanlar çağırabilirsin çekimine, internette detaylar mevcut.
Professional kameramanlar ile uğraşmak istemiyorum çünkü ne zaman çekeceğim belli değil bi anlık çekmek isteği geldiğinde onları çağırırım geç gelirler içimdeki çekme arzusu kaybolabilir /:

Çekim için lazım olacaklar; Professional Tripod, Tripod üstü LED aydınlatma, Kayıt cihazlı yaka mikrofonu, Telefon olarakta Samsung Galaxy S10 yeterlidir. Bu professional havayı ortama yansıttığın zaman daha hevesli çekimler yapacaksın emin ol.

Çekim için lazım olacaklar; Professional Tripod, Tripod üstü LED aydınlatma, Kayıt cihazlı yaka mikrofonu, Telefon olarakta Samsung Galaxy S10 yeterlidir. Bu professional havayı ortama yansıttığın zaman daha hevesli çekimler yapacaksın emin ol.
Yaşadığım bu şehirde o kadar ekipmanlı bir kameraman(lar) olduğunu sanmıyorum ve kayıt cihazı ve mikrofon dışında olan hepsini el ile yapabilirim Çorumdaki kameramanların. :/

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı