8000 TL 5600G sistem toplama

ambushermayki

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşın 8K bütçesi var.2. el parça sıkıntı çıkarmaz. Sorunsuz olsun yeter. 1-2 yıl sonra ekran kartı almayı da düşünüyor. Şimdiden yardım edenlere teşekkürler.

8200 TL civarı.

8200 TL civarı.
Kendim de kullanıyorum 80 TL farkla bunu da önerebilirim.

8200 TL civarı.

Kendim de kullanıyorum 80 TL farkla bunu da önerebilirim.

Anakart BIOS güncellemesi istiyor mu? PSU yok. Bu paraya çok daha iyi kasalar yok mu?

@messinicocugu hocam yardım edebilir misin sen de?

[

Anakart BIOS güncellemesi istiyor mu? PSU yok. Bu paraya çok daha iyi kasalar yok mu?

[
Kasa da psu var. Gerekmiyor sanırım. Aynı anakartı kullanıyorum. Aynı kasayı da kullanıyorum beğendiğim için önerdim.

[

BIOS güncellemesi gerekir hocam büyük ihtimalle satıcıdan güncellemesi istenebilir kartı bir de o kasa PSU pahalı bunlar alınabilir:

BIOS güncellemesi gerekir hocam büyük ihtimalle satıcıdan güncellemesi istenebilir kartı bir de o kasa PSU pahalı bunlar alınabilir:
Hocam peki sizce böyle toplamak mı mantıklı yoksa hazır sistem beklemek daha mı iyi olur? Bugün Vatan'da 9K ya 2060 sistem gitmiş.Sizce ne yapmalıyız.

Hocam peki sizce böyle toplamak mı mantıklı yoksa hazır sistem beklemek daha mı iyi olur? Bugün Vatan'da 9K ya 2060 sistem gitmiş. Sizce ne yapmalıyız.

4000 serisi çıkacağı için yine böyle sistemler görülebilir o yüzden bekleyebilir bence ama tabii risk dolar artarsa olmaz.

Hocam arkadaş şimdi sipariş verecek.Satıcıya nasıl söyleyebiliriz bunu?

@messinicocugu hocamın attığı kasa ve psu yu alacak.Diğer bileşnelerde diğer arkadaşın attığı.
Hocam doğrudan asus olanı alın bence

Yeni konular

Geri
Yukarı