8000 TL 5600G sistem toplama

Hocam doğrudan ASUS olanı alın bence

S2H performans açısından daha iyi sadece B450M-K'nın BIOS flashback avantajı var.

İşlemci takmadan BiOS güncellenebiliyor hocam USB ile BIOS flashback olursa.
Anladım hocam sağolun bilgilendirme için.Arkadaş tüm bileşenleri sipariş veriyor şu an ve yaklaşık 7K tuttu(Gigabyte anakart).Şimdi 4K bütçesi var monitör klavye mouse kulaklık için.Montiör olarak en F/P sinden bir öneriniz varsa güzel olur.

Anladım hocam sağ olun bilgilendirme için. Arkadaş tüm bileşenleri sipariş veriyor şu an ve yaklaşık 7K tuttu(Gigabyte anakart).Şimdi 4K bütçesi var monitör klavye mouse kulaklık için. Montiör olarak en F/P'sinden bir öneriniz varsa güzel olur.

En F/P monitör bu şu anda hocam:

En F/P monitör bu şu anda hocam:

Hocam çok bilmişlik olmasın ama bu model biraz fazla eski değil mi sizce? Şu ürün İstanbul Airport AVM de 3K olmuş sizce alınır mı? Yoksa sizin attığınızı mı almalı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-09-30-23-39-15-33.jpg
    Screenshot_2022-09-30-23-39-15-33.jpg
    53,1 KB · Görüntüleme: 27
Arkadaşın 8K bütçesi var.2. el parça sıkıntı çıkarmaz. Sorunsuz olsun yeter. 1-2 yıl sonra ekran kartı almayı da düşünüyor. Şimdiden yardım edenlere teşekkürler.

Bende 5600G sistem topluyorum Team t Force 8+8 16hb 3200MHz RAM aldım anakart MSI B450M Pro M.2 V2 PSU 230W 240SSD 500HDD var geriye bir tek işlem lçkalıyor en uygun Trendyol'da işlemci 3400TL.

Hocam çok bilmişlik olmasın ama bu model biraz fazla eski değil mi sizce? Şu ürün İstanbul Airport AVM de 3K olmuş sizce alınır mı? Yoksa sizin attığınızı mı almalı?

Kusura bakmayın hocam bakamadım foruma o yüzden geç yazıyorum IPS panel en iyi görüntü kalitesini veriri ve ghosting gibi problemlerin çıkma olasılığı azdır TN panel ise pek iyi değil ondan Acer al bence.

@messinicocugu hocam anakart yarın gelecek. BIOS Update'in kartı bozabilme gibi bir ihtimali var mı? Recep Baltaş hocam şöyle bir şey yazmış zamanında:

Eki Görüntüle 1533588
Tam olarak ne yapmam gerektiğini söyleyebilir misin?

Bu sorunu çözdüler diye biliyorum hocam bence bir sorun olmaz ama emin olmak için araştırabilirsiniz hocam.

Kusura bakmayın hocam bakamadım foruma o yüzden geç yazıyorum IPS panel en iyi görüntü kalitesini veriri ve ghosting gibi problemlerin çıkma olasılığı azdır TN panel ise pek iyi değil ondan Acer al bence.

Bu sorunu çözdüler diye biliyorum hocam bence bir sorun olmaz ama emin olmak için araştırabilirsiniz hocam.

Anakartı direkt taksak görüntü alabilir miyiz diyorsunuz hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı