8000 TL Android telefon önerisi

@enes kırcan 5 yıldır Redmi 5 Plus kullanıyorum. 6 aydır Redmi Note 10 Pro kullanıyorum. Arayüzünde reklamlar var ama kapatmak için seçenek de var. Ben kapattım ve sorunsuz kullandım.

Bu marka algısını bırakmanızı tavsiye ederim. 4 yıl önce aileme 2 adet Samsung J7 aldık ikisi de şu an çalışmıyor. Ben Redmi 5 Plus'ı hala ikinci cihazım olarak kullanıyorum.

Ailem bu ön yargıyı bırakınca geçen yıl 2100 TL'ye Oukitel C21 aldılar. Malzemesini Samsung'un ucuz modellerine tercih ediyorlar. Her şey marka değil. Bir tarafta Helio G80 var, diğer tarafta Helio G95 var. Arada %50 işlemci farkı var.

Bunda da işte SD888 belası var. 🙃

1 ay olacak kullanmaya başlayalı öyle bela bir işlemci diyemem. Günlük kullanımda ısınma yok MOBA oynarken 36 dereceyi görüyor sadece. PUBG oynarken fazla ısındığını duydum ama oynamadığım için yorum yapamam.

Ne özellikler olmasını istiyorsunuz? Daha çok ne için kullanacaksınız?

Bir tık bütçe arttırırsanız A34 kalitelidir.

Şimdi J7 zaten ucuz telefon s serisi alsaydın taş gibi çalışıyordur S4 var halen çalışıyor.
Hocam o zaman arkadaşa da S21FE veya S23 önerelim. A32 de aynı şekilde Samaung'un ucuz serisi.

Xiaomi 2 yıl öncesine kadar orta segment telefonlarda liderdi. Politika değiştirmeye başladı. Redmi Note 10 Pro'dan sonra bu liderliği koruyan fiyat/performans bir model çıkarmayı başaramadı.

Redmi Note 10 Pro. A32 almayın, işlemcisi güçsüz.

Redmi Note 10 Pro leş gibi cihaz.

Hocam o zaman arkadaşa da S21FE veya S23 önerelim. A32 de aynı şekilde Samaung'un ucuz serisi.

Xiaomi 2 yıl öncesine kadar orta segment telefonlarda liderdi. Politika değiştirmeye başladı. Redmi Note 10 Pro'dan sonra bu liderliği koruyan fiyat/performans bir model çıkarmayı başaramadı.

Tamam önerelim.

Şimdi Redmi Note 10 Pro yu önerirmisiniz

E hangi telefonu alıyım ben şimdi samsung mu redmi mi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı