8000 TL arası GTX 1080 ve i7 Gamer PC toplama

WinstonRedSoft

Hectopat
Benden daha bilgili olmalısınız ki benden önce buradasınız, benim gamer bir bilgisayarım vardı, AMD FX 8 cekirden işlemcili, Radeon 7970 3 GB ekran kartı ve 16 GB RAM'i olan, fakat artık istediğimi alamıyorum 5 seneyi geçti. Şimdi de yeni bir bilgisayar dizmek üzereyim ve hiçbir bilgim yok, Sizlerden ricam 6 bin ile 8 bin arasında %70 oranında CSGO %30 oranında PUBG oynamak için alacagım 300 FPS cok rahat ve üzerini görebilicegim, full uyumlu bir bilgisayar dizmeme yardımcı olur musunuz? Bilginizle, cok cok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hayır. Sistemi kurup açacaksınız. İşlemciniz hız aşırtılamıyor zaten.
pedal i7 ekleyip diziyorum ozaman, hepinize cok tesekkür ederim, bu sistemi diziyorum i7 ekliyerek, XenoR. sanada ayrıca cok tesekkür edeirm, dizince resim atarım ikinizin adıylada sticker koycam camına :)

Güzel günlerde kullanın. Şimdiden hayırlı olsun. Ayrıca teşekkür ediyoruz. :). Bu arada ekran kartını size attığım Gigabyte’ın Windforce serisi ile değiştirmenizi öneriyorum. Dual serisi Windforce’a göre biraz daha alt seviye. Dual’in fanlarının gürültülü olduğunu belirtenler var.

Güzel günlerde kullanın. Şimdiden hayırlı olsun. Ayrıca teşekkür ediyoruz. :). Bu arada ekran kartını size attığım Gigabyte’ın Windforce serisi ile değiştirmenizi öneriyorum. Dual serisi Windforce’a göre biraz daha alt seviye. Dual’in fanlarının gürültülü olduğunu belirtenler var.
peki inteli7 ve o sistemki hiç bir parçayla uyum sorunu olmuycaksa 1070 nvidia yerine gigabyte 1070 koyuyorum ok

peki inteli7 ve o sistemki hiç bir parçayla uyum sorunu olmuycaksa 1070 nvidia yerine gigabyte 1070 koyuyorum ok

Hiç bir sıkıntı olmaz. Gigabyte’ın o kartındaki fanlar Dual’e göre daha iyidir.

tamamdır abi son olarak ben bunları simdi internetten satın alıcam, eve gelicek hepsi, kimse dizdirecem ve dizdirirken oc yapın şuna dikkat edin buna dikkat edin gibi bişeyler varmı bilmem gereken ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı