8000 TL bilgisayar tavsiyesi

hocam işlemci mantıklı olabilir de ekran kartını neden amd istiyorsun? RTX serisi varken pek mantıklı gelmedi
Önerdiğin sistemde RTX 2060 SUPER var. Halbuki 5700XT RTX 2070 Super ile kafa kafaya gidiyor ve ondan çok ucuz. Sence neden AMD istiyor?
Bütçeyi 200TL kadar arttırma şansınız var mı?

Önerdiğin sistemde RTX 2060 Super var. Halbuki 5700XT RTX 2070 Super ile kafa kafaya gidiyor ve ondan çok ucuz. Sence neden AMD istiyor?
Bütçeyi 200TL kadar arttırma şansınız var mı?

RTX2070 Super ile kafa kafaya mı? RTX2060 Super ile kafa kafaya diyebiliriz. Yine de RTX 2060 daha önde. NVIDIA güncelleme ile kartın performansını her zaman arttırıyor, AMD'de bunu pek göremezsin, gelen güncelleme ile fazla etki edemiyor karta.

AMD daha F/P RTX için +500 vermek mantıklı değil o fiyat farkına Rival 600 alınır.

Hocam tercih meselesi ama ekran kartını daha uzun soluklu almanı tavsiye ederim. İşlemciden kısılabilir AMD mantıklı olur. Fakat ekran kartında NVIDIA her zaman 2 adım öndedir.

Son düzenleyen: Moderatör:
RTX2070 süper ile kafa kafaya mı? RTX2060 Super ile kafa kafaya diyebiliriz. Yine de RTX 2060 daha önde. Nvidia güncelleme ile kartın performansını her zaman arttırıyor amd de bunu pek göremezsin gelen güncelleme ile fazla etki edemiyor karta

hocam tercih meselesi ama ekran kartını daha uzun soluklu almanı tavsiye ederim. İşlemciden kısılabilir amd mantıklı olur. Fakat ekran kartında nvidia her zaman 2 adım öndedir.
2060 önde mi? Şaka mı yapıyorsun?
Tamam gördüm bana iyi idare edebilecek sistem lazım mesela Minecraft'ta 500 mod aynı anda kaldıracak.
Sadece Minecraft mı oynayacaksınız?

Son düzenleme:
RTX2070 süper ile kafa kafaya mı? RTX2060 Super ile kafa kafaya diyebiliriz. Yine de RTX 2060 daha önde. Nvidia güncelleme ile kartın performansını her zaman arttırıyor amd de bunu pek göremezsin gelen güncelleme ile fazla etki edemiyor karta

hocam tercih meselesi ama ekran kartını daha uzun soluklu almanı tavsiye ederim. İşlemciden kısılabilir amd mantıklı olur. Fakat ekran kartında nvidia her zaman 2 adım öndedir.
Ayrıca verdiğiniz linkte 2060 SUPER'in modeli bile yazmıyor.
Kasa iyi gibi durmuyor.
PSU modeli yazmıyor.
RAM'in modeli ve MHZ'si yazmıyor.
Harddisk vs SSD'nin modeli yazmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı