8000 TL bilgisayar tavsiyesi

Bütçe
8.000 veya 8.250

BatuhanCeylann

Kilopat
Yer
İstanbul/Bayrampaşa
Daha fazla  
Arkadaşlar askerden yeni geldim ve bilgisayar toplama kararı aldım kendi kendime. İlk olarak bütçem 8.000 TL. Güzel bir sistem bekliyorum sizlerden. Bilinen yerlerden toplarsanız sevinirim veya biraz daha beklemem lazımsa belirtebilirsiniz. Biraz aceleci davranıyor olabilirim.

Sadece kasa istiyorum.

Ekonomimiz çok kötü ve neredeyse vergiyle kalkınan bir ülkeyiz. Ocak ayında vergilerin kalkacağını referans almayın ve uzun vadeli düşünmeyin bu ülkede. Yaya kalırsınız. Bende yeni sistem topladım ekim ayı gibi.Planlarım vardı ancak doların ateşi arttı o dönem ve 8, 50 olmuştu. Almayı planladığım her şeyin fiyatı adeta ışık hızıyla katlandı. Takip ettiğim hazır sistemlerin fiyatı sanki satıcı ürünün başında fiyatını yükseltmeyi bekliyormuşcasına saniyesinde fiyatları arttırıldı. Demem o ki Türkiye'de yaşıyoruz, uzun vadeli planlar yapmayın. En fazla 1, 2 hafta sonrasına kadar planlarınızı yapın.

1 Ocak itibarıyla gümrük vergisinin kaldırılacağı bekleniyor. Biraz daha sabretmenizi tavsiye edeceğim.

Internette oyle bir haber bulamadim nereden boyle bir bilgiye ulastiniz?
1606961533862.png

Eger isterseniz islemciyi R5 3600X yapabilirsiniz, 8000TL'nin biraz ustune cikiyor eger R5 3600X alirsaniz.

Internette oyle bir haber bulamadim nereden boyle bir bilgiye ulastiniz?
Eki Görüntüle 761729

Eger isterseniz islemciyi R5 3600X yapabilirsiniz, 8000TL'nin biraz ustune cikiyor eger R5 3600X alirsaniz.
O PSU yerine üstüne 150 TL koyup High Power 750W 80+ Gold alabilir bu arada.

PSU koymadım çünkü kasa PSU ile beraber geliyor.

Geri
Yukarı