8000 TL bütçe ile bilgisayar tavsiyesi

En sağlam model bildiğim kadarıyla Monster T7 v25.1 olması lazım. Arkadaş sorunlarını isterse diye buraya bırakıyorum:

Deneyimlerim :) her mesaja gülücük atan klasik Monster fanı.

Evet MSI kasalı Monster oda 15bin lira.

60 Hz sorun değilse alabilirsiniz.
Sorun degil.

Isınan bir model diye biliyorum. Eğer bildiğim gibi ısınıyor ise alınmaz.
Az ısınıyor ise sorun değil aslında araştırayım.

17.3 düşünmüyorum ve özellik olarak daha aşağı bir model gibi.

Bu bütçede bu bilgisayarı almayı düşünüyorum bu fiyata daha iyisi varsa önerebilir misiniz? https://www.hepsiburada.com/hp-pavi...LI?magaza=Sepetist&url_src=and-product-detail

3050li bir model arıyorsan daha ucuzunu zaten bulamazsın ama hepsiburada, trendyol gibi sitelerde koyulan ürünleri almadan önce satıcıya sorman gerek. Örneğin boşta ram slotu var mı ssd slotu var mı şeklinde. Çoğu böyle uygun modellerde ram genelde 4+4 şeklide oluyor ve 3050li bir sistem için bence 8gb çok az. 16 öneriyorum

Valla hocam 2 haftadır araştırıyorum ben de bilgisayarları çok fazla ürün eledim. Satıcı aynı mı bilmiyorum ama attığın hp'nin 3050 olan versiyonunda 4+4 boş slot yok şeklinde geri dönüş almıştım ben. Satıcıdan net cevap almadan ürünü alma. Ömrüm bitti bilgisayar alıcam diye benim de bütçe 7.5k civarı ama ömrümden ömür gitti hala karar veremedim ama ilk tercihim olan monsterdan artık çok uzak duruyorum. Deneme fırsatım olmadı ama çok fazla kötü yorum aldım dikkatli ol eğer aklında varsa böyle bir dusunce.

Şöyle bir model buldum ama ürün resmi distribütör garantili mi yoksa ithalatçı garantili mi belirtilmemiş satıcıya sorma kısmı da aktif değil bunu nasıl öğrenebilirim acaba bilen var mı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı