8000 TL civarı IPS ve kaliteli panele sahip laptop önerisi

Bütçe
8000
Hocam indirimlerle ne önerirsiniz bu ara alınabilecek?
Özellik olarak bu laptop oldukça iyi gözüküyor.

Linkini paylaştığım cihazın kullandığı işlemci oldukça iyi. Örnek vermek gerekirse;
5600H passmark puanı: 17441
4600H passmark puanı: 14800
Huawei matebook'un sahip olduğu işlemci ile aralarında dikkate değer bir fark var.
Harici ekran kartının olması da yapacağınız iş için büyük avantaj. Machine learning projeleriniz ekran kartı sayesinde çok daha hızlı sonuç verir. İleride Ram ve SSD takviyesi yapabilirsiniz.
Ekranı 16.1 inç IPS. Belki markasının HP olması sizi biraz kuşkuya düşürebilir. HP victus kullanan kişilerin yorumlarına bakarak kalitesini öğrenebilirsiniz.

Linkini paylaştığım cihazın kullandığı işlemci oldukça iyi. Örnek vermek gerekirse;
5600h PassMark puanı: 17441.
4600H PassMark puanı: 14800.
Huawei Matebook'un sahip olduğu işlemci ile aralarında dikkate değer bir fark var.
Harici ekran kartının olması da yapacağınız iş için büyük avantaj. Machine learning projeleriniz ekran kartı sayesinde çok daha hızlı sonuç verir. İleride RAM ve SSD takviyesi yapabilirsiniz.
Ekranı 16.1 inç IPS. Belki markasının HP olması sizi biraz kuşkuya düşürebilir. HP victus kullanan kişilerin yorumlarına bakarak kalitesini öğrenebilirsiniz.

Hocam HP düşünmüyorum.

5600h PassMark puanı: 17441.
4600H PassMark puanı: 14800.
Huawei Matebook'un sahip olduğu işlemci ile aralarında dikkate değer bir fark var.
Harici ekran kartının olması da yapacağınız iş için büyük avantaj. Machine learning projeleriniz ekran kartı sayesinde çok daha hızlı sonuç verir. İleride RAM ve SSD takviyesi yapabilirsiniz.

https://www.trendyol.com/lenovo/thi...153358726?boutiqueId=587030&merchantId=108826 hocam bu IPS mi bir de ekran niti kaç?

Bunu almaktansa Matebook 16 almanız kalite açısından daha iyi olabilir. İkisinde de harici ekran kartı yok neticede.

16 GB yok hocam sorun orada 8 var stok olarak.
IPS 300 nit.
Hocam think serileri güzeldir ben 3700U ThinkBook kullanıyorum gayet memnunum.

Hocam gen 3 fiyatlari yüksek galiba ama bakacağım.
IPS 300 nit.
Hocam think serileri güzeldir ben 3700U ThinkBook kullanıyorum gayet memnunum.

8 ne kadar götürür hocam and Studio gibi IDE'ler de ya da Valorant'ta zorlanır mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı