8000 TL dizüstü bilgisayar önerisi

Bütçe
80000

AiTojon

Hectopat
Merhaba. Başlıkta olduğu gibi yazılım için dizüstü bilgisayar lazım. Yazılımın yanında ara ara Valorant tarzı oyunlar oynamak istiyorum. Hikayesi olan oyunları oynamıyorum. Şarjının uzun gitmesi benim için önemli. Maksimum bütçem 8000 TL.

Taşınabilir olması ve şarjının uzun süre gitmesi benim oynadığım seviyede oyunları 100FPS gibi değerlerde oynatması nedeniyle ben HUAWEI MateBook 14 | 256GB | HUAWEI Mağazası TÜRKİYE bu modeli beğendim. (16 GB olan model)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Başlıkta olduğu gibi yazılım için dizüstü bilgisayar lazım. Yazılımın yanında ara ara Valorant tarzı oyunlar oynamak istiyorum. Hikayesi olan oyunları oynamıyorum. Şarjının uzun gitmesi benim için önemli. Maksimum bütçem 8000 TL.

Taşınabilir olması ve şarjının uzun süre gitmesi benim oynadığım seviyede oyunları 100FPS gibi değerlerde oynatması nedeniyle ben HUAWEI MateBook 14 | 256GB | HUAWEI Mağazası TÜRKİYE bu modeli beğendim. (16 GB olan model)
Şarjının uzun gitmesini istiyorsunuz o yüzden oyuncu laptopu öneremeyeceğim. Fakat önerseydim Acer Nitro5 olurdu 7500-7600 gibi bir fiyata. VALORANT ı bırakın bütün oyunlarda yüksek performans alırsınız. Ama şarjı 4 saat gibi gidebilir. Matebook için de öneririm fakat oyun konusunda 100 FPS kadar bir performans beklemeyin. Alamazsınız o kadar.

Şarjının uzun gitmesini istiyorsunuz o yüzden oyuncu laptopu öneremeyeceğim. Fakat önerseydim Acer Nitro5 olurdu 7500-7600 gibi bir fiyata. Valorant'ı bırakın bütün oyunlarda yüksek performans alırsınız. Ama şarjı 4 saat gibi gidebilir. Matebook için de öneririm fakat oyun konusunda 100 FPS kadar bir performans beklemeyin. Alamazsınız o kadar.
İzlediğim inceleme videolarında alıyorlardı 100-120 FPS civarında.

Öncelikle seçtiğin Huawei iş bilgisayarı ekran kartı da yok sanırım oyunlarda 100FPS nasıl veriyor? Ek olarak alacağın laptopun ekran yenileme hızı 100'den büyük olmazsa 100FPS almanın bir önemi kalmıyor ve son olarak yazılım için 8bin liralık bir bilgisayar gerekmiyor. Tavsiyem oyun bilgisayarlarına yönelmen.

Öncelikle seçtiğin Huawei iş bilgisayarı ekran kartı da yok sanırım oyunlarda 100FPS nasıl veriyor? Ek olarak alacağın laptopun ekran yenileme hızı 100'den büyük olmazsa 100FPS almanın bir önemi kalmıyor ve son olarak yazılım için 8bin liralık bir bilgisayar gerekmiyor. Tavsiyem oyun bilgisayarlarına yönelmen.
Bu kardeş doğru söylüyor. Ben Nitro5 önerdim.

4600H işlemci var Valorant'ta arkadaşın dediği gibi 100 FPS alır en düşük ayarlarda 1080p'de ama ben yine de oyuncu laptopu öneririm elbet canın başka oyunlar oynamak ister ve yetmez o zaman.

Son düzenleyen: Moderatör:

O bilgisayarın 120 en azın 100FPS alması imkansız gibi bir şey önerim ASUS Tuf Gaming Fx506lı-hn012 I5-10300h 8gb Ram 512gb Ssd 4gb Gtx1650ti 15.6" Fhd 144hz Fiyatı, Yorumları - Trendyol rahat 120-200 arası FPS alır.

Geri
Yukarı