8000 TL Gaming Laptop önerisi

Bütçe
8000

Dogancanvural

Hectopat
Arkadaşlar selam. Oyuncu laptobu arıyorum, fakat işlemci ve ekran kartlarına bakacak olursak aralarında 200 300 lira farkla GTX 1650 ve 1650 Ti görüyorum. Ayrıca aynı ekran kartından hem İ5 - 10300H var hemde 10200H var. Aralarında ufak bir fiyat farkı var sizce almama değer mi? Birde çoğu laptoplar 256-512 GB SSD'li. Bir oyuncu için en az 1 TB gerekli. Ayrıten HDD alsam SSD'yi kullanamaz mıyım ?

Bir oyuncu için en az 1 TB gerekli.
Kişiden kişiye göre değişir. Bence 500GB ideal.
Önerim bu. Özelleştirme kısmından RAM'i 16GB yapın. İsterseniz de 1TB HDD ekleyin ama bence 500GB yetecektir.

Yurt dışından almanızı tavsiye ederim. Lenovo ve Acer hariç bu fiyat bandında diğer cihazları tavsiye etmiyorum. Önceki atılan cihazlar ısınma sorunlu. Attığım linkteki laptopa bizzat sahibim. Sorularınız var ise cevaplarım.

Size özel bir durum yok yanlış anlaşılmasın. Mükemmel ekonomimiz sayesinde yakında hp casper öneririz herhalde demiştim kafam atıyor arada.
Isınma sorunu hakkında diyorsan AMD işlemcili Pavilion laptopların ısınma sorunu yok. Isınma sorunu olan bir model önermek istemem zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı