8000 TL Gaming laptop önerisi

Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhabalar, fiyatlar hep evrildiği için tekrar tekrar açmak zorunda kaldığımız bir konu maalesef. Forumda gezdiğim diğer konularda 8000 TL'lik laptopların fiyatı bu fiyatları aşmış durumda.

Bugünlerde satın alınıp üniversite yıllarını çıkarabilecek (5-6 sene) güzel bir laptop arıyorum. Başlıkta belirttiğim gibi maksimum 8000 TL bandında, ortalama 7500-8000 fiyatlarında Gaming laptop arıyorum. Kriteri sadece hem SSD hem HDD olması. Depolama olarak tek başına yeterli olmalı.
Kullanıp da performansından, soğutmasından, ergonomisinden memnun olduğunuz cihazları ve önerileri bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz bakındım şu bilgisayar çok hoşuma gitti açıkçası;

Markayı da biraz araştırdım yeni açılan bir firmaymış fakat sahipleri (ilk bilgisayarımı aldığım) Exa Bilgisayar'ın sahipleriymiş bu bağlamda firmaya bakarak tavsiye edebilirim.

Asus ve HP pavilion gaming tavsiyem Monster Notebook'dan uzak dur.
Monster'dan neden uzak durmalıyız peki, açıklayabilir misiniz? Bu fiyat bandında Monster da sağlam bir tercih gibi görünüyor çünkü. Eğer cidden mantıklı değilse seçenek listesinden çıkaracağım.

Hala satın almadıysan sana bu modeli önerebilirim:

Gerçekten şuan piyasadaki en iyi f/p ürünü 512 gb ssd nin sana yeteceğini düşünüyorum ancak hdd de istersen satın alırsın 200 300 tl ye servise hdd ile beraber gönderirsin garantisine etki etmeden içine takarlar.

Monster'dan neden uzak durmalıyız peki, açıklayabilir misiniz? Bu fiyat bandında Monster da sağlam bir tercih gibi görünüyor çünkü. Eğer cidden mantıklı değilse seçenek listesinden çıkaracağım.
Forumda açılmış konulara göz gezdirirebilirsiniz. Bir kaç yıl sonra pek çok sorunla karşılaşan ve memnun olmayan insan oldukça fazla.

Geri
Yukarı