8000 TL iş yeri için sistem önerisi

• Konuyu başlatan ze10x
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 754
Bütçe
8000 TL
Arkadaşlar orman ürünleriyle ilgili bir firmanın muhasebe departmanındayım, iş makineları dolayısıyla çok tozlanıyor burası.

Toz filtreli kasası olmak şartıyla 8000-9000 TL'ye kadar güzel bir bilgisayar önerir misiniz? Akıcı şekilde çalışsın yeterli. Hazır veya toplama sistem olabilir, teşekkürler şimdiden.

Basit bir ekran kartsız eski Intel sistem alıp 120 GB SSD ile takviye edebilirsiniz, iş yerine en fazla sipariş programı ya da Chrome açacağınızdan fazla masraf etmenize gerek yok, eski bir laptop ile de çözebilirsiniz.
Tavsiyem eski bir laptop alıp RAM ve SSD takviyesi yapmanızdır.

Basit bir ekran kartsız eski Intel sistem alıp 120 GB SSD ile takviye edebilirsiniz, iş yerine en fazla sipariş programı ya da Chrome açacağınızdan fazla masraf etmenize gerek yok, eski bir laptop ile de çözebilirsiniz.
Tavsiyem eski bir laptop alıp RAM ve SSD takviyesi yapmanızdır.
İş yerinde laptop mevcut, bir tane de masaüstü isteniyor. O yüzden çok abartı olmayan iyi bir bilgisayar yeterli açıkçası. Apu hazır sistem bakıyorum fakat stoklar bitmiş hep.

İşlemci.
2.600TL
RAM.
X2 1.200TL

Kasa+500W PSU 1200TL.

Ekran kartı.
GTX750 Ti 2 GB 1500TL.

Anakart 1700TL.

SSD.
240GB.

8.000TL'ye az bir uğraş ile ekran kartlı 10.nesil i5'li bir kasa toplamak mümkün.

Al kardeş bütçeyi 500TL aştım ancak ekran kartı ve i5 10.nesil var.
Aldım kardeşim çok iyi sitem olmuş 😂🤣

İş yerinde laptop mevcut, bir tane de masaüstü isteniyor. O yüzden çok abartı olmayan iyi bir bilgisayar yeterli açıkçası. APU hazır sistem bakıyorum fakat stoklar bitmiş hep.

Dostum piyasada bulunan en mantıklı seçim diyebilirim. SSD kısmı 300 TL farkal 500 GB yapılıp alınabilir günlük işlerinde asla seni üzmez.

Aldım kardeşim çok iyi sitem olmuş 😂🤣
Komik birşey yazdığımı sanmıyorum i3 lü ekran kartsız bir sistemden daha iyi olduğunu hala düşünüyorum sizin i3lü apu bir sistemi o paraya önermeniz benim 5 dakikada tamamen örnek olsun diye topladığım sistemde işlemci ile anakartın uyumsuz olması ardından sorunu düzeltmiş olmamdan daha komik bence.

Geri
Yukarı