8000 TL laptop önerisi

Bütçe
8000 lira
evet bende pavilion isterdim ama daha portatip bir bilgisayar ihtiyacım var ve 8000 tl çok üst limit ortalama 6000 7000 arası bakıyorum ama 8000 tl üst limit

Asus zenbook 14" ama pil ömrü çok fazla ve hafif, dediğiniz oyunları da muhtemelen oynatır.
Ama ram yükseltilemiyormuş, kusura bakmayın.

Arkadaşlar mesajlar için teşekkür ederim. Ben de tam bu civarlarda bir laptop bakıyordum. Sizce Ryzen 5 5600H mı yoksa intel i5 10xxxH serilerine mi yönelmek lazım?

Hocam eğer sadece oyun oynayacaksanız ikiside yeterli fakat performans olarak 5600h daha iyi.
Aslın yeğenime bakıyoruz, oyun ağırlıklı istiyor. Isınma problemi yaşar mı onu bilemedim. Ben kendim masaüstü ryzen 7 2700x kullanıyorum. Gayet memnunum. 4. nesil Ryzen de sorun olacağını zannetmiyorum ama bilginiz varsa paylaşırsanız tabiki memnun olurum.

Aslın yeğenime bakıyoruz, oyun ağırlıklı istiyor. Isınma problemi yaşar mı onu bilemedim. Ben kendim masaüstü ryzen 7 2700x kullanıyorum. Gayet memnunum. 4. nesil Ryzen de sorun olacağını zannetmiyorum ama bilginiz varsa paylaşırsanız tabiki memnun olurum.
Ryzen serisi işlemciler gayet serin çalışır, soğutma konusunda sıkıntı çıkarmaz, oyun için ise bu bütçede 1650 veya 3050 öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı