8000TL laptop önerisi

• Konuyu başlatan of3
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 701

Bu laptopu peki tavsiye eder misiniz? Ben de kardeşime arıyorum da bu fiyat bandında?

Sakın almayın Intel işlemcili Ideapad'lar ısınma sorunlu.

Bu laptopu peki tavsiye eder misiniz? Ben de kardeşime arıyorum da bu fiyat bandında?

100 TL daha koyup bunu al:

Intel işlemcili IP Gaming 3'ler = elektrikli soba.

Sakın almayın Intel işlemcili Ideapad'lar ısınma sorunlu.

100 TL daha koyup bunu al:
Aynen hocam araştırınca bunu da buldumdu. Bunu almak daha makul duruyor. Tavsiye edersiniz bu laptopu o zaman. Başka 9k ya kadar alınabilecek laptop var mı?

Aynen hocam araştırınca bunu da buldumdu. Bunu almak daha makul duruyor. Tavsiye edersiniz bu laptopu o zaman. Başka 9K ya kadar alınabilecek laptop var mı?

60Hz sıkıntı değilse attığım 3050'yi alabilirsiniz:

İnternette araştırdım ateş avm için güvenilir diyenler var. Biliyorum laptop eski ancak ekran kartı gtx1070 cezbediyor. Üstelik MSI o yıllar ki kasa kalitesi efsane. Ben linkteki bilgasayarın kasasının aynısı laptop var ve gayet kaliteli, soğutması da aynı şekilde. Fikrinizi sormak istedim.
Hocam yenilenmiş diyor başınız ağrımasın...

İnternette araştırdım ateş AVM için güvenilir diyenler var. Biliyorum laptop eski ancak ekran kartı GTX1070 cezbediyor. Üstelik MSI o yıllar ki kasa kalitesi efsane. Ben linkteki bilgasayarın kasasının aynısı laptop var ve gayet kaliteli, soğutması da aynı şekilde. Fikrinizi sormak istedim.

Çok eski yenilenmiş bir ürün alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı