8000 TL laptop önerisi

waitthatslegal

Hectopat
Daha fazla  
Şu ana kadar 3 tane laptop buldum yakında alacağım. Benim için artıları ve eksileri var hepsinin. Sizin de bu bütçede öneriniz olursa yazarsınız

1- HP Pavilion
2- Lenovo L340
3- MSI GL65 Leopard

HP'nin artıları:
Tam aradığım özelliklerde.
İşlemci hızı diğerlerine göre daha iyi
Eksileri:
Yazılımcı da olduğum için aynı zamanda klavye bana biraz sıkıntılı geliyor köşeli parantez ("[]"), süslü parantez ("{}"), "<" ve ">" şu anki bilgisayarım ile aynı yerlerde değil.

Lenovo artıları:
Eksileri:
Port ve parçalarla ilgili bazı yorumlar okudum. Ekstra slot yok gibi.

MSI artıları:
Ekran 120Hz
Eksileri:
RAM 8 GB

Bu paraya masaüstü toplarsın yazmayın.

"Laptop" öneriniz varsa bu bütçeye uygun gönderebilirsiniz. Bunlar ile sınırlı kalmak zorunda değil yani.

Valla Gamegaraj firmasının laptoplarina da bakabilirsiniz.1 hafta oldu alalı siparişi pazartesi gecesi vermiştim yanlış hatırlamıyorsam Çarşamba günü elime ulaştı bilgisayar Antalya'da olmama rağmen hemde,şuanlık memnunum gayet

Valla Gamegaraj firmasının laptoplarina da bakabilirsiniz.1 hafta oldu alalı siparişi pazartesi gecesi vermiştim yanlış hatırlamıyorsam Çarşamba günü elime ulaştı bilgisayar Antalya'da olmama rağmen hemde,şuanlık memnunum gayet

gamergarajı gördüm ama ne yazıkki casper sağolsun dünya bazında bilinmedik firmalara önyargım var.

gamergarajı gördüm ama ne yazıkki casper sağolsun dünya bazında bilinmedik firmalara önyargım var.
Tabiki siz daha iyi bilirsiniz ancak Şikayetvar diye yazıp baktığınızda HP Lenovo Acer gibi markalarında bir çok şikayet olduğunu görebilirsiniz, ön yargılı olmamak lazım tabi yinede dediğim gibi siz daha iyi bilirsiniz

Tabiki siz daha iyi bilirsiniz ancak Şikayetvar diye yazıp baktığınızda HP Lenovo Acer gibi markalarında bir çok şikayet olduğunu görebilirsiniz, ön yargılı olmamak lazım tabi yinede dediğim gibi siz daha iyi bilirsiniz
gamergaraj için söylemiyorum bunu. çünkü çok incelemedim ama bozulursa garanti olarak nereye götüreceğim. İstanbul yada ankara gibi bir şehirde oturmadığımdan garanti yaşadığım şehirde var mı yok mu bilemem. sorun şirketin yaygın olmamasında.büyük firmaları tercih etmemin sebepi bu

MSI GL 65 Leopard kullancısı olarak bir bilgi aktarmak istiyorum. Şu an 2. GL 65I kullanıyorum .( ilk aldığımı ekranında ışık sızması olduğundan dolayı iade edip yeni ürünle değişim istemiştim) fakat yeni gelen üründe de gene çerçevenin etrafında ışık sızmaları tespit ettim. Ortam karanlıkken gayet net gözüküyor. Kronik bir sorun olabilir ya da benim şansıma mı denk geliyor bilmiyorum. Onun dışında laptopun hissiyatı ve performansı daha güzel ama gene de bu laptopa 7500 liradan fazlasını vermeni önermem.

Şu ana kadar 3 tane laptop buldum yakında alacağım. Benim için artıları ve eksileri var hepsinin. Sizin de bu bütçede öneriniz olursa yazarsınız.

1- HP Pavilion
2- Lenovo L340
3- MSI GL65 Leopard

HP'nin artıları:
İşlemci hızı diğerlerine göre daha iyi.
Eksileri:
Yazılımcı da olduğum için aynı zamanda klavye bana biraz sıkıntılı geliyor köşeli parantez ("[]"), süslü parantez ("{}"), "<" ve ">" şu anki bilgisayarım ile aynı yerlerde değil.

Lenovo artıları:
Eksileri:
Port ve parçalarla ilgili bazı yorumlar okudum. Ekstra slot yok gibi.

MSI artıları:
Ekran 120Hz.
Eksileri:
RAM 8 GB.

Bu paraya masaüstü toplarsın yazmayın.

"Laptop" öneriniz varsa bu bütçeye uygun gönderebilirsiniz. Bunlar ile sınırlı kalmak zorunda değil yani.

Monster modellerini öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:

Panel kalitesi çok iyi ve ihtiyaç duyduğun zaman 8GB bellek daha ilave edebilirsin.
MSI gibi kazık firmalara para vermeyin lütfen 7800tl benim Abra A5 V15.5 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

laptopumla aynı özelliklerde.

Monster öneriyorum.

1TB HDD ya da 480GB SSD ekletip alabilirsiniz. 100T fazla bütçenizden ama hem i7 10. nesil hem 1650 Ti.
Bunlarada bakabilirsiniz
2. Abra A5 V15.6.3 15,6" Gaming Laptop | Monster Notebook

3. Abra A5 V15.6.1 15,6" Gaming Laptop | Monster Notebook

3. yü almak yerine 2. alabilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı