8000 TL laptop önerisi

Bütçe
6000-7000₺

Serpentiina

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar. Uzun süredir 6-7 bin bandında oyuncu dizüstü bilgisayar aramaktayım. Her günkü gibi laptop piyasa incelemesi yaparken içerisinde RTX 2060 ekran kartlı lakin Linux işletim sistemi kurulu olan bir dizüstü bilgisayar buldum. Diğer RTX 2060 içeren dizüstü bilgisayarlara oranla daha ucuz olması garibime gitti. Bu cihaz alındığı takdirde Windows işletim sistemi yüklersem herhangi bir sorunla ya da sıkıntıyla karşılaşabilir miyim? Bilgilendirirseniz mutlu olurum. İyi günler herkese.

Not: Aklınızda 6-7 hatta 8 bin liraya kadar önerebileceğiniz dizüstü bilgisayar varsa ve benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

Linux işletim sistemi kurulu olan dizüstü bilgisayar linki:

Selamlar arkadaşlar. Uzun süredir 6-7 bin bandında oyuncu dizüstü bilgisayar aramaktayım. Her günkü gibi laptop piyasa incelemesi yaparken içerisinde RTX 2060 ekran kartlı lakin Linux işletim sistemi kurulu olan bir dizüstü bilgisayar buldum. Diğer RTX 2060 içeren dizüstü bilgisayarlara oranla daha ucuz olması garibime gitti. Bu cihaz alındığı takdirde Windows işletim sistemi yüklersem herhangi bir sorunla ya da sıkıntıyla karşılaşabilir miyim? Bilgilendirirseniz mutlu olurum. İyi günler herkese.

not: Aklınızda 6-7 hatta 8 bin liraya kadar önerebileceğiniz dizüstü bilgisayar varsa ve benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

Linux işletim sistemi kurulu olan dizüstü bilgisayar linki:

Hocam yanlış link koydunuz galiba.

Hocam konu içerisinde belirttiğim Linux işletim sistemi kurulu olan dizüstü bilgisayar bu. Merak ettiğim şey, Linux işletim sistemi olan bir dizüstü bilgisayara Windows işletim sistemi kurarsam ne olacağı.

Bir şey olmaz, normal şekilde kullanırsınız. Ayrıca Linux kurulu değil, kurulum USB'si ya da CD'si ile geliyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı