8000 TL laptop tavsiyesi

Bütçe
8k
arkadaşlar gaming'den kastım cs-go falan aslında

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

League of Legends, CS:GO, GTA V gibi oyunlar hem eski hem de çok fazla sistem gereksinimi istemiyor. İhtiyacınız olan o oyunlar ise alabilirsiniz.
yani akıcı bir deneyim sunmuyor tabii ama en azından orta grafiklerde falan oynanabilir sanırım. eğer böyleyse d15 alınabilirmiş. peki photoshop'ta sorun yaşar mıyım bu laptopla?

LENOVO IDEAPAD
Garantili bir cihaz. Bunu biraz pazarlık yaparak alabilirsiniz.
teşekkür ederim ama ikinci el düşünmüyorum

yani akıcı bir deneyim sunmuyor tabii ama en azından orta grafiklerde falan oynanabilir sanırım. eğer böyleyse d15 alınabilirmiş. peki photoshop'ta sorun yaşar mıyım bu laptopla?

teşekkür ederim ama ikinci el düşünmüyorum
Bence yaşamazsınız çünkü hem işlemcisi güçlü hem de Photoshop çok fazla sistem kaynağı kullanmıyor.

Bence yaşamazsınız çünkü hem işlemcisi güçlü hem de Photoshop çok fazla

Bence yaşamazsınız çünkü hem işlemcisi güçlü hem de Photoshop çok fazla sistem kaynağı kullanmıyor.
peki fan sesi nasıldır, biliyor musunuz? sessiz olması benim için önemli kütüphanede sıkıntı çıkarmaması lazım

Matebook D15 8GB alırsanız bellek yükseltmesi yapamazsınız, bellekler gömülü halde geliyor. Huawei modellerinin sorunu da bu. Tasarımları güzel ama illaki bir yerlerden sorun çıkacak. Ayrıca SSD değiştirmek istediğiniz zaman da teknik servise göndermeniz gerekiyor. Bunun dışında 5500U, işlemci ve gömülü ekran kartı performansı muadil İ5 serilerine göre tercih edilebilir.

Bu model indirimlerde 8 bin civarına iniyor. Metal kasa ve en azından bellek ve SSD eklmesini yapabiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı