8000 TL laptop tavsiyesi

Bütçe
8k

thorodinson

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 8K'ya laptop almayı düşünüyorum. Yıllardır zaten alamayacağım için takip etmiyordum, 10 yıllık laptopum da artık pek iş göremeyince sizlere sormak istedim.

İstediğim şeyler ekranının canlı/net olması, fanın ses çıkartmaması, güzel tasarım, hafif olması vs. bunlara bakınca Huawei tam istediğim laptop ama ara sıra oyun da oynamak isterim yeni laptop almışken. Huawei laptoplar da çok düşük FPS veriyor. Bu fiyat bandında Huawei tarzı Gaming laptop var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gaming laptop yok maalesef bu bütçede, sıfır anca bu modeli alırsınız:

Arkadaşlar 8K'ya laptop almayı düşünüyorum. Yıllardır zaten alamayacağım için takip etmiyordum, 10 yıllık laptopum da artık pek iş göremeyince sizlere sormak istedim.

İstediğim şeyler ekranının canlı/net olması, fanın ses çıkartmaması, güzel tasarım, hafif olması vs. bunlara bakınca Huawei tam istediğim laptop ama ara sıra oyun da oynamak isterim yeni laptop almışken. Huawei laptoplar da çok düşük FPS veriyor. Bu fiyat bandında Huawei tarzı Gaming laptop var mıdır?
''Vardı'' 1 sene evvel ama artık yok maalesef ikinci elde çok güzel ürünler bulabilrisiniz.

En ucuz oyuncu laptopu 10.999 TL'den başlıyor. Oyun oynatabilecek bir sistem toplayabilirsiniz.
peki 8k'lık huawei laptop lol, cs-go'da falan sıkıntı çıkarır mı?

''Vardı'' 1 sene evvel ama artık yok maalesef ikinci elde çok güzel ürünler bulabilrisiniz.
sene başında baktığım monster'lar x2 fiyat olmuş gerçekten. ikinci el düşünmüyorum

arkadaşlar gaming'den kastım cs-go falan aslında

peki 8k'lık huawei laptop lol, cs-go'da falan sıkıntı çıkarır mı?

sene başında baktığım monster'lar x2 fiyat olmuş gerçekten. ikinci el düşünmüyorum

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

League of Legends, CS:GO, GTA V gibi oyunlar hem eski hem de çok fazla sistem gereksinimi istemiyor. İhtiyacınız olan o oyunlar ise alabilirsiniz.

Geri
Yukarı