8000 TL monitör dahil sistem önerisi

Mert340752

Decipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba.

8000₺ bütçeye montiör dahil sistem önerir misiniz?

•Orta düzey oyunlar için kullanılacak. (en fazla RDR 2 oynarım)
•Toplama önermeyin, hazır sistem almam lazım.
•Sadece montiör ve kasa dahil bütçeye, ekipmanlarım var.

Kendi düşündüğüm sistem frekans TV'nin APU sistemi ve 2000₺ ye kadar monitör, sizce mantıklı mı yoksa daha iyi öneriler var mı?

Merhaba.

Kendi düşündüğüm sistem frekans TV'nin APU sistemi ve 2000₺ ye kadar monitör, sizce mantıklı mı yoksa daha iyi öneriler var mı?
Hocam üzgünüm ama o fiyata RDR 2 oyun zevkini güzel şekilde verecek sistem bulmanız biraz zor.

Merhaba.

2.el uygun olur mu? 0 isterseniz monitör dahil zor ne yazık ki.

30 FPS'ten kastınız hangi oyunlar, RDR 2 de 30-40 FPS veriyor beni idare eder alışkınım. GTA 5, Valorant gibi oyunlarda da gayet iyi değerleri görüyor bence.
RDR 2 27-30 fps
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RDR 2 27-30 FPS.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

720p alırım sıkıntı yok, zaten en fazla RDR 2 dedim oda oynayacağımı sanmıyorum. Zaten ekran kartı eklemesi yapacağım seneye beni idare eder bu sistem.

720p alırım sıkıntı yok, zaten en fazla RDR 2 dedim oda oynayacağımı sanmıyorum. Zaten ekran kartı eklemesi yapacağım seneye beni idare eder bu sistem.
Ekran kartı satın alacaksanız, şu sıralar RX 580 gibi ekran kartları yaygın bir biçimde uygun fiyata bulunabiliyor. Madem ekran kartlı sistem düşünüyorsunuz, sadece kaliteli bir işlemci almanızı tavsiye ederim.

Bu zamanda alma şansım yok, anca seneye alabilirim. 4650G de şu an fp sistem bence 6000₺ ye.

Ekran kartı satın alacaksanız, şu sıralar RX 580 gibi ekran kartları yaygın bir biçimde uygun fiyata bulunabiliyor. Madem ekran kartlı sistem düşünüyorsunuz, sadece kaliteli bir işlemci almanızı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı