8000 TL monitör hariç sistem toplama

Bütçe
8000

Sk8deucalion

Femtopat
Ortalama 8000 civarında monitör hariç bir sistem toplamak istiyorum. Sistemi İncehesap gibi sitelerden hazır almak benim avantajıma olacaktır. Yardımlarınızı bekliyorum.

Selamlar; dilerseniz Vatan'dan hazır iki sistem önermek isterim. En azından karşınızda bir sorun yaşarsanız eğer sürekli muhatap olabileceğiniz mağazalar var. İki sistem de i5 10400F işlemcili. Aralarında ufak farklar var. Bir bakmanızda fayda olacak bence.

Bu işinizi görebilir ayrıca ekran kartını 2060s yaparsanız 8032tl gibi bir fiyatı oluyor ama ssd sıkıntı çıkarabilir bilginize.
Dostum cevabın için çok teşekkür ederim. Anakart hakkında soru işaretlerim var yardımcı olur musun SSD yi Kingston yapacağım kasayı cooler master h500 sence nasil ?
Selamlar; dilerseniz Vatan'dan hazır iki sistem önermek isterim. En azından karşınızda bir sorun yaşarsanız eğer sürekli muhatap olabileceğiniz mağazalar var. İki sistem de i5 10400F işlemcili. Aralarında ufak farklar var. Bir bakmanızda fayda olacak bence.
Ekran kartları sanırım pek hoşuma gitmedi.
Kasayı Thermaltake versa J24 yapın. 7341TL. İsterseniz işlemciyi de R5 3600 yapabilirsiniz 7774TL oluyor.

Ekran kartını AMD düşünmüyorum cevabınız için teşekkür ederim.
1660ti yerine 2060 seçmek daha mantıklı olmaz mı ?

Dostum cevabın için çok teşekkür ederim. Anakart hakkında soru işaretlerim var yardımcı olur musun SSD yi Kingston yapacağım kasayı cooler master h500 sence nasil ?

ssd ve kasa gayet iyi olur, anladığım kadarıyla 2060 s düşünmüyorsun. Anakarta gelirsek işinizi görecektir bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı