8000 TL Monitör önerisi

Bütçe
8000

Ardasds

Hectopat
Kasım'da 4070 Super'li sistem alacağım. Almadan önce monitör almak istiyorum. Vatan da ASUS 27' VG27WQ1B alacaktım araştırmadan almak istemedim. Cok kafam karışık. IPS panel değil galiba mrpt konuları falan bayağı kafamı karıştırdı. Valorant RDR2 gibi karışık oyunlar oynuyorum. 1ms en az 144Hz 2K için 8 bine kadar çıkabilirim. 2K olmadıgı sürece bu fiyatlara cıkmak istemiyorum. Uygun bir monitör önerebilir misiniz? Size sormadan almak istemedim.

Dell G2724D 27" 1 ms QHD Pivot Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bütçeniz çıkarsa öneririm. Çıkmazsa da MSI MAG serisinden bir monitör vardı 2.el olarak @BerkayZ87 hocam biliyorsa yazar.

Dediğiniz ve @BerkayZ87 hocamın dediği monitör.

Bu fiyat bandındaki en iyisi denebilir.

Dediğiniz ve @BerkayZ87 hocamın dediği monitör.

Bu fiyat bandındaki en iyisi denebilir.

Hocam en ucuz 11k gördüm 8K civarına var mı?

Kasım'da 4070 Super'li sistem alacağım. Almadan önce monitör almak istiyorum. Vatan da ASUS 27' VG27WQ1B alacaktım araştırmadan almak istemedim. Cok kafam karışık. IPS panel değil galiba mrpt konuları falan bayağı kafamı karıştırdı. Valorant RDR2 gibi karışık oyunlar oynuyorum. 1ms en az 144Hz 2K için 8 bine kadar çıkabilirim. 2K olmadıgı sürece bu fiyatlara cıkmak istemiyorum. Uygun bir monitör önerebilir misiniz? Size sormadan almak istemedim.

Bu ürünü bu fiyattayken al ileride belki 2. monitör 2K alırsın paranı biriktirip çünkü bütçende önerebileceğim çok sağlıklı bir 2K model yok.

G27Q 7800 lira olduğu sürece rakipsiz bir monitör.

Üstat gelmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı