8000 TL NVMe SSD önerisi

Bütçe
7-8-10

Kinova

Picopat
Daha fazla  
Meslek
ALSFAT MÜH
2TB PCI-e gen4 NVMe M.2 SSD, soğutuculu, 7.100MB/s okuma 6.800MB/s yazma hızı olması kadıyla, Corsair olabilir, markaya bakıp sadece bu çok iyi değil amaç :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Al geç.

Tam da ben al geç yazacaktım aklımı okumuşsun. Fiyat bazında kc3000 daha ucuz ama ekstralı olsun dersen renegade seçebilirsin

Alınabilecek en iyisi budur.

Edit: Soğutuculu modelini bulamamıştım arkadaşların ki daha mantıklı.

Hocam mazuru yoksa bu kadar yüksek okuma yazma hızları hangi alanda kullanılıyor? Siz neden tercih ediyorsunuz açıklayabilir misiniz? Arkadaşlar öneride bulunmuş ben merakımı gidereyim diye sordum yanlış anlamayın.

Alınabilecek en iyisi budur.

Edit: Soğutuculu modelini bulamamıştım arkadaşların ki daha mantıklı.
Anakartta heatsink varsa gerek kalmaz diye düşünüyorum.

Hocam mazuru yoksa bu kadar yüksek okuma yazma hızları hangi alanda kullanılıyor? Siz neden tercih ediyorsunuz açıklayabilir misiniz? Arkadaşlar öneride bulunmuş ben merakımı gidereyim diye sordum yanlış anlamayın.
FPS oyunlarında map yüklenmesini hiç beklememek için misal hocam. Çok hızlı okuduğu için textureleri çok hızlı yüklüyor.

Anakartta heatsink varsa gerek kalmaz diye düşünüyorum.

FPS oyunlarında map yüklenmesini hiç beklememek için misal hocam. Çok hızlı okuduğu için textureleri çok hızlı yüklüyor.
Hocam artılarından biri bu olabilir ama ben de bunun o kadar para vermek için bir artı olduğunu düşünmemekteyim. Eleştiri değil bence öne çıkan farklı kullanım alanları var.

Al geç.

Güvenilir site mi?

RAM:

Corsair Vengeance RGB DDR5 RAM 32 GB (2x16 GB) 6000MHz CL30 AMD EXPO iCUE uyumlu bilgisayar belleği - gri (cMH32GX5M2B6000Z30k)

İşlemci:

AMD Ryzen 7 7800x3D 4.2GHz (Turbo 5.0GHz) 8 Core 16 Threads 96MB cache AM5 işlemci - kutulu fansız

Anakart:

ASUS ROG STRIX X670E-A anakart Gaming Wi-Fi AMD X670e AM5 DDR5 6400 DP HDMI 4X M.2 USB3.2 Wi-Fi 6E Aura RGB 2.5gbit lan ATX 128 GB'a kadar RAM desteği,

Sıvı sğ:

Corsair iCUE H150i Elite LCD XT CW-9060075-WW 360mm siyah işlemci sıvı soğutucu.

Kasa:

ASUS TUF Gaming GT501 RGB fanlı temperli cam USB 3.1 ATX/EATX oyuncu kasası - beyaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı