8000 TL oyuncu laptop önerisi

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Excalibur G770
Sistem:
GTX 1650
i5 9300H
16 GB RAM
500 GB Crucial M2 SSD

Ekipmanlar:
WINDOWS 11 Home Single Language.
Fare: Corsair Katar Pro
Kulaklık: Rampage RM-K3 Cashe
Meslek
Öğrenci
8000 lira bütçem var ne önerirsiniz?

İlginiz için teşekkür ederim 13 Haziran günü mağazaya gidip alacağım ailem internetten almayı izin vermiyor
Bence mağazadan almayı düşünüyorsan 13 Haziran tarihine kadar fiyat ne olur bilemem ama bir miktar daha bütçeni arttırabilirsen i5 10500H işlemcili ve GTX 1650Ti ekran kartlı aşağıdaki modeli de inceleyeceğin modeller arasına mutlaka al. Eğer Monster mağazasına da gidersen orada muhakkak sana modelle ilgili yardımcı olacaklardır. Başlangıç için 8 GB Ram yeterli olacaktır. İleride bir 8 GB Ram eklentisiyle de makine tam bir canavar olacaktır. 😉

8000 lira bütçem var ne önerirsiniz?
Dostum Selamlar;
Monster'ın Teknosa'da sattığı modelini incelemeni tavsiye ederim. Şuan fiyat 7999 TL. Üstelik yanında W10 ve Çanta Hediyesi'de mevcut. F/P olarak oldukça mantıklı duruyor. Kaçırma derim :)

Hocam selamlar daha öncede denk geldiğim monsterin 10th gen H i5 işlemcili modeli rahatlıkla oyun ve üretkenlik performansında işini görecektir

Dostum merhaba, henüz satın alımı gerçekleştirmediysen 300 lira bütçe farkıyla 10750H işlemcili olan modeli almanı tavsiye ederim. Ancak bütçeyi kesinlikle artıramıyorum diyorsan arkadaşların önerisini yaptığı 10200H işlemcili model de işini fazlasıyla görecektir.

Teşekkürler ilginiz için dediğim gibi ben Haziran'ın 13 de alacağım ailemin bütçesini zorlamak istemiyorum benim ilgimi Acer olan çekti 11. nesil CPU olan

Ben zaten Ocak ayından beri bakıyorum şu an elimle 2 GB RAM'li bir PC var arkadaşlarla Minecraft'tan başka bir şey oynayamıyoruz yani haziran ayında kesin alacağım

Geri
Yukarı