8000 TL oyuncu laptop önerisi

Bak sana Hepsiburada'daki yorumu atıyorum oradan da okuyabilirsin; burada tek kötü yorum vardı dikkate almamıştım keşke dikkate alsaymışım 12 yıllık CS:GO oyununda işlemci sıcaklığı 97 derecelere kadar çıkıyor, ayrica 120 130 FPS'i geçmiyor diğer benzer özellikli laptoplarda 200 FPS'den yukarı alınabiliyor, kısacası fp ürünü değil iade edeceğim ben de sanırım.

Ben bu PC'yi alırken aynı özelliklere sahip diğer pcleri de inceledim oyun testlerine baktım hiçbir fark yoktu diyebilirim aldığım fiyata göre en iyisiydi o yüzden tercih ettim.

Ben bu PC'yi alırken aynı özelliklere sahip diğer pcleri de inceledim oyun testlerine baktım hiçbir fark yoktu diyebilirim aldığım fiyata göre en iyisiydi o yüzden tercih ettim.

Doğrudur, tavsiye eder misin, ben inceledim mağazada yön tuşları çok küçük araba yarışı oynarken sorun oluyor mu?

Doğrudur, tavsiye eder misin, ben inceledim mağazada yön tuşları çok küçük araba yarışı oynarken sorun oluyor mu?

Evet tavsiye ederim ben 8800 TL'ye almıştım fiyatı 1000 TL kadar artmış o fiyat aralığında belki daha güzel PC'ler de vardır bir araştırısın 2 haftalık deneyimlerimi söyleyecek olursam gayet memnunum oynadığım oyunları en yüksek ayarlarda oynatabiliyor ısınması az Ultra fanları bir tık ses çıkartıyor ama güzel soğutuyor yön tuşları bir tık küçük araba yarışı oynarken sıkıntı olabilir ben zaten harici klavye kullandığım için sıkıntı olmuyor.

Geri
Yukarı