8000 TL sistem toplama önerisi

Bütçe
8000

berkesavass

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar, 8000 TL'ye bir bilgisayar sistemi toplamak istiyorum. Ancak şu an stoklarda RTX2060 olmadığı için çok kararsızım. Şu an mı toplamalıyım yoksa 2060 gelmesini beklemeli miyim sizce? Bilgisayar toplama işinden anlayan birileri yardımcı olursa çok sevinirim. R5 3600 ve M.2 SSD olursa iyi olur teşekkür ederim iyi forumlar.

RTX 3060 ekran kartlarının Türkiye fiyatı belli oldu dostum burda 3200tl diyor sence doğru mudur çünkü 2060 en son 4bin tl ye satılıyordu
Ülkemizdeki bir şeyin fiyatını kimse hesaplayamaz, eğer toplama işiniz acilse aşağıda bir sistem topladım ona bakabilirsiniz.

1610642259011.png

İtopya'dan ekran kartsız topladım çünkü 2060 stokları neredeyse hiç yok, satanlar da fahiş fiyatlara satıyorlar, 3100 TL ekran kartı bütçesi kalıyor. Aynısının oyunlarda daha fazla performans veren intel modelinde daha iyi bir ekran kartı kullanılabilir çünkü işlemci neredeyse 700 lira daha ucuz.

Edit:Ekran kartını 2. el satın alabilirsiniz.

Ülkemizdeki bir şeyin fiyatını kimse hesaplayamaz, eğer toplama işiniz acilse aşağıda bir sistem topladım ona bakabilirsiniz.

Eki Görüntüle 835940
İtopya'dan ekran kartsız topladım çünkü 2060 stokları neredeyse hiç yok, satanlar da fahiş fiyatlara satıyorlar, 3100 TL ekran kartı bütçesi kalıyor. Aynısının oyunlarda daha fazla performans veren Intel modelinde daha iyi bir ekran kartı kullanılabilir çünkü işlemci neredeyse 700 lira daha ucuz.

Edit: Ekran kartını 2. el satın alabilirsiniz.

İlginiz için çok teşekkürler. Dediğiniz işlemci i5 10400F mi

Eki Görüntüle 835940
İtopya'dan ekran kartsız topladım çünkü 2060 stokları neredeyse hiç yok, satanlar da fahiş fiyatlara satıyorlar, 3100 TL ekran kartı bütçesi kalıyor. Aynısının oyunlarda daha fazla performans veren intel modelinde daha iyi bir ekran kartı kullanılabilir çünkü işlemci neredeyse 700 lira daha ucuz.

Edit:Ekran kartını 2. el satın alabilirsiniz.
Hocam 2.elleri sıfırdan daha pahalı ama umarım bulabilir.

Geri
Yukarı