8000 TL Sistem Toplama Tavsiyesi

Vinpredator

Kilopat
Daha fazla  
Bütçem yaklaşık 8000-9000 TL arasındadır ve bu bütçeye monitör dahil olacaktır. Belirttiğim bütçede kasa da bulunmasını istediğim özellikler:
  • Ekran kartının NVIDIA olması (mümkünse RTX serisi)
  • İçinde herhangi bir depolama birimi olmayacak
  • RAM'lerin RGB ve yüksek MHz değerinin olması
  • Kasanın tamperli cama sahip olması
Monitörde olmasını istediği özellik sadece 144Hz tazeleme hızına sahip olması. Yapacağınız tavsiyeleri bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçem yaklaşık 8000-9000 TL arasındadır ve bu bütçeye monitör dahil olacaktır. Belirttiğim bütçede kasa da bulunmasını istediğim özellikler:
  • Ekran kartının NVIDIA olması (mümkünse RTX serisi)
  • İçinde herhangi bir depolama birimi olmayacak
  • RAM'lerin RGB ve yüksek MHz değerinin olması
  • Kasanın tamperli cama sahip olması
Monitörde olmasını istediği özellik sadece 144Hz tazeleme hızına sahip olması. Yapacağınız tavsiyeleri bekliyorum.

Hocam bu sistemde yayın, render vs. yapacak mısınız?

Yoksa Sadece oyun mu oynayacaksınız?

Selamlar Ben de toplamayı düşünüyorum da, sistem çok hoşuma gitti fakat hdd veya ssd göremedim. Gerekli değiller mi? Gereklilerse onları ekleyip yazabilir misiniz?

Konu sahibi SSD yada HDD olmasın demiş. Arkadaş ona göre liste yapmış. İstediğiniz SATA 3 SSD'yi yada HDD'yi ekleyebilirsiniz. M.2 isterseniz anakartın resmi sitesinden araştırmak gerekir.

Selamlar Ben de toplamayı düşünüyorum da, sistem çok hoşuma gitti fakat hdd veya ssd göremedim. Gerekli değiller mi? Gereklilerse onları ekleyip yazabilir misiniz?
Sıfırdan sistem topluyorsanız gerekli.Ssd ve hdd dahil olursa 480gb ssd ve 1tb hdd yaklaşık 700 tl tutuyor. Ya da 240gb ssd nvme ve 1 tb hdd de aynı fiyat.Totalde 9570 tl tutar.

Şu hazır sistemler bence daha iyi. Yanına 144Hz 1ms monitör alınca fazlasıyla işini görür.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı