8000 TL sistem toplama

Bütçe
8000
Hocam buna bir de sıvı soğutma eklesek ne tavsiye edersin? Bir de neden rtx 2060 tercih etmedin? Rtx 2060 ve iyi bir soğutma daha mantıklı olmaz mı? Ben çok bilmiyorum donanım işlerini o yüzden aydınlatırsan sevinirim
Hocam RX 5700 XT RTX 2070 Super gücünde. Sıvı soğutma yerine Arctic Freezer 34 Esports Duo hava soğutmayı tavsiye ederim.
Hocam buna bir de sıvı soğutma eklesek ne tavsiye edersin? Bir de neden rtx 2060 tercih etmedin? Rtx 2060 ve iyi bir soğutma daha mantıklı olmaz mı? Ben çok bilmiyorum donanım işlerini o yüzden aydınlatırsan sevinirim

Monitör olarak bence bu daha mantıklı;

240 GB SSD+ HDD yerine 500 GB'lık SSD tercih edilebilir;

PSU, bu sisteme yetersiz. Önceki mesajımdaki PSU ve kasayı seçerseniz daha uygun fiyata 700W'lık kasa elde etmiş olursunuz.

GPU olarak, yaptığım değişiklikler sonucu artan bütçe ile belki bu alınabilir;

PSU, bu sisteme yetersiz. Önceki mesajımdaki PSU ve kasayı seçerseniz daha uygun fiyata 700W'lık kasa elde etmiş olursunuz.

Hocam önerdiğin kasada üst panelde 240mm radyotör desteği var mı? Ve hava akışı konusunda bilginiz var mı?

Hocam o TUF serisi EVO olmayan kartlarda ısınma sorunu var.

Şimdi fark ettim Evo model olmadığını :) o zaman RX 5600 XT olduğu gibi kalabilir, diğer parçalar bence benim dediğim daha mantıklı. RX 5600 XT için 144 Hz gereksiz olur.
Eğer CS:GO Valorant yada LOL yerine yüksek grafikli oyunlar oynarsa dediğiniz gibi gerekmeyebilir. Ben oynayabileceğini düşünüp önerdim arkadaş oyun zevkine göre seçmesi daha doğru olur.

Geri
Yukarı