8000 TL sistem toplama

Bütçe
8000

AshSama10

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben bilgisayar toplamak istiyorum da. Bütçeme uygun ve kullanışlı bir bilgisayar toplanılabilir mi? Toplanırsa yardım eder misiniz?
Klasik oyunları oynuyorum LoL, Valorant, CS:GO, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege.

Sadece ekran kartı ikinci el. Birkaç parça daha ikinci el alınırsa, daha da iyi bir sistem toplanabilir belki.

Merhaba. Ben bilgisayar toplamak istiyorum da. Bütçeme uygun ve kullanışlı bir bilgisayar toplanılabilir mi? Toplanırsa yardım eder misiniz?
Klasik oyunları oynuyorum LoL, Valorant, CS:GO, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege.

Sapphire Pulse Radeon RX 6400 11315-01-20G 64 Bit GDDR6 4 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 2450 TL.
Intel i3-12100F Dört Çekirdek 3.30 GHz Kutulu İşlemci Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 1900 TL.
https://www.epey.com/anakart/gigabyte-h610m-h-ddr4.html 1826 TL.
Dark Raider DKCHRAIDER RGB ATX Fanlı Oyuncu Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 730 TL.
Aerocool VX Plus AE-VXP500 500 W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 605 TL.
G.Skill RipjawsV Black 8 GB 3200 MHz DDR4 CL16 F4-3200C16S-8GVKB Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 570 TL.
Kioxia 250 GB Exceria LRC10Z250GG8 M.2 PCI-Express 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 581 TL.

PCI 4.0 ile kullanabileceginiz bir sistem toplamaya çalıştım tek RAM ile toplamama ragmen bütçeyi aştı 8700 civarı tuttu maalesef ama güzel sistem oldu işlemcisi bayağı güçlü ileriye dönük bir sistem oldu diyebiliriz.

@messinicocugu size yardımcı olabilecek bir arkadaş oda fikirlerini söylesin.

Teşekkürler
Sadece ekran kartı ikinci el. Birkaç parça daha ikinci el alınırsa, daha da iyi bir sistem toplanabilir belki.
Teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı