8000 TL'ye 2.el öğrencilik için laptop önerisi

Bütçe
8000

Leanthes

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese iyi günler. Şu an bilgisayar programcılığı öğrencisiyim ve 8000TL kadar bütçem var. Siber güvenlik ile uğraşmak istiyorum. İleride belki DGS ile bilgisayar mühendisliğine geçebilirim bunu da göz önünde bulundurarak bana 2.el laptop önerebilir misiniz?(oyun oynamıyorum.)

Arkadaşlar herkese iyi günler. Şu an bilgisayar programcılığı öğrencisiyim ve 8000TL kadar bütçem var. Siber güvenlik ile uğraşmak istiyorum. İleride belki DGS ile bilgisayar mühendisliğine geçebilirim bunu da göz önünde bulundurarak bana 2.el laptop önerebilir misiniz?(oyun oynamıyorum.)
Bilgisayar mühendisliğine geçersen donanımı yüksek bir laptop kullanman gerekicek 2.el monsterlardan alırsan bütçenin sınırında bir monster işin görücektir ancak zaten oyun oynamıyorsunuz bilgisayar mühendisliğine geçme gibi bir durum söz konusu değil ise macbook pro 16-17lere baksan seni uzun yıllar götürür okul için gerekli programları yüklersin ayrıca 2.el alıcaksan(sarı siteden) param güvende seçeneği aktif olmayan ilanlara da bakma.

Monster olarak şunu

macbook olarakta şunu

önerebilirim satıcıları tanımıyorum sadece örnek verdim.

Monster'in malzeme kalitesi düşük. (Çoğu modelde)
Evet benim abimde Radyo sinema bölümünü okuyor kendisine monster alacaktık ancak uzun yıllar kullanması gerekiyordu ve kozmetiğin düzgün olması gerekiyordu o yüzden monster fikrinden vazgeçtik casper nirvana c600aldık ve pişman da değiliz bu konuda haklısınız yinede benim fikrim monsterden yana bunun sebebi ise sınırsız garantisi olması ve malzeme kalitesinden kısılaran donanımsal özelliklere yoğunlaşılması bu fiyatada bu kadar yüksek donanımlı başka bir model bilmiyorum eğer arkadaşın tercihi düzgün görünen oturaklı bir pc ise hp,casper veya mac öneririm(başka bir arkadaşın monster tulpar ı vardı elime aldım touchpadin etrafındaki kasa bırak çeliği aliminyumu doğru düzgün sert bie plastik bile değildi 2000li yıllarda çıkan renkli toshiba laptoplar gibiydi)

Macbook arıyorsanız şu da olur,

Huawei diyorsanız şu, Eğer telefonunuz Huawei ise çok kombinasyonlu, çok uyumlu oluyorlar. (Telefonu laptopun üzerine koyup foto, dosya akatarbiliyorsunuz.)

Son düzenleme:
Macbook arıyorsanız şu da olur,

Huawei diyorsanız şu, Eğer telefonunuz Huawei ise çok kombinasyonlu, çok uyumlu oluyorlar. (Telefonu laptopun üzerine koyup foto, dosya akatarbiliyorsunuz.)

macbook beni bilgisayar mühendisliği bölümünde götürür mü peki ?

Geri
Yukarı