8000 TL'ye 32 inç monitör önerisi

Serhat_0612

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bu aralar monitör bakıyorum. Grafik tasarımcıyım, programlar kullanıyorum video için ya da görseller için renk ve büyüklük benim için çok önemli. 27 inch bakıyordum sonra vazgeçtim, 32 inch 2K bir monitör arıyorum, arada sıra oyunda oynuyorum. Curved ekran olmasını istiyorum. Şahsen ben bir tane buldum ASUS TUF Gaming VG32vq fakat Akakçe'den baktığı da stoklarda olmadığını gördüm. O yüzden fiyatınıda bilmiyorum. Bütçen ortalama 8k, 9'a da yükselebilir. Fiyat performans bir üründe varsa önerebilirsiniz. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Bunu önerebilirim.
Güzel bir monitör. Fakat curved arıyorum. Yinede bu monitör aklımda. Varmı başka bir öneriniz

Merhaba, bu aralar monitör bakıyorum. Grafik tasarımcıyım, programlar kullanıyorum video için ya da görseller için renk ve büyüklük benim için çok önemli. 27 inch bakıyordum sonra vazgeçtim, 32 inch 2K bir monitör arıyorum, arada sıra oyunda oynuyorum. Curved ekran olmasını istiyorum. Şahsen ben bir tane buldum ASUS TUF Gaming VG32vq fakat Akakçe'den baktığı da stoklarda olmadığını gördüm. O yüzden fiyatınıda bilmiyorum. Bütçen ortalama 8k, 9'a da yükselebilir. Fiyat performans bir üründe varsa önerebilirsiniz. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
V1.1 ini kullanıyorum çok memnunum bir göz atın derim.

Güzel bir monitöre benziyor. Ne zamandan beri kullanıyorsunuz. Renk açısından kalitesi nasıl. Monster laptoplarda uzun kullanım sonrası sorun çıkarıyor. Monitörlerinde de öyle mi?

Başka 2K'da bulamadım o fiyata
Başka 2K'da bulamadım o fiyata.
Teşekkür ederim. İlla 8k 9k olması gerekmiyor aşasıda olabilir.

Başka 2K'da bulamadım o fiyata
Başka 2K'da bulamadım o fiyata.
Teşekkür ederim. İlla 8k 9k olması gerekmiyor aşasıda olabilir.

Bu VA panel yalnız hocam.
Ayn daha yeni araştırdım. Özellik olarak pek iyi bir şey değil.

Hocam. Benim baktığım Asus tuf gaming vg32vq monitörmü daha iyi yoksa sizin önerdiğiniz Dell monitör mü.

Hocam. Benim baktığım Asus tuf gaming vg32vq monitörmü daha iyi yoksa sizin önerdiğiniz Dell monitör mü.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı