8000 TL'ye bilgisayar toplama

Bütçe
7000-8000

Jackersx

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayar toplayacağım. Parçaları internetten sipariş vermeyi düşünüyorum ama pek güvenemiyorum, ama güvenmem gerekiyor gibime geliyor çünkü ekran kartı stokları yok. Bir tane buldum, RX 5500 XT almayı planlıyorum. Ryzen 5 3600 ile güzel gider mi? Parçaları tek tek sipariş versem sorun olur mu? Daha önce hiç parça sipariş etmedim. Güvenemiyorum ya kargoda bozulursa falan sorun yaşar mıyım? Çünkü Vatan Computer'a gittiğimde ekran kartı stoklarının olmadığını ve bana 1660 Super'i 4200 liraya aldırıyorlardı. :D Neyse arkadaşlar, yardımcı olursanız sevinirim. Yani özet: Güvenebilir miyim? Sorun olur mu?
Düşündüğüm siteler; Trendyol, Hepsiburada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyata daha iyisini bulmanız imkansız hiçbir sıkıntısı yok sistemin.
AMD alternatifi.

Vatan Bilgisayar personelleri şaşırtmamış doğrusu. (genelleme yapmıyorum işini hakkıyla yapan personelleri de var) Geçenlerde de kalitesiz PSU'ı, Zalman'dan daha iyi diye aldırtmışlardı bir üyeye.

Şaka bir yana, hocalarımın attığı sistem malumumuz piyasada çok güzel.

Son düzenleme:
Bu fiyata daha iyisini bulmanız imkansız hiçbir sıkıntısı yok sistemin.
AMD alternatifi.
Acaaaayipp iyi bir ürün şuan ki zamana göre Vatan Computer'da 1660 lı sisteme 8500 demişlerdi off 1 hafta falan daha durursa hemen alırım.
Hocam bu bütçede hazır sistem daha mantıklı.

Bu sistemi kaçırmayın derim, zaten ekran kartı stokları tükenmiş vaziyetteyken bu sistemin fazla durması mucize olur.
Aynen öyle reis kaçırmamaya çalışıcam sağolun bu fırsatı gösterdiğiniz için bu siteyi görmüştüm ama hiç aklıma gelmedi bakmamıştım yani.

Bu sistemi alın kaçırmayın fırsatı. Ekran kartı stoğu kalmadı zaten.
Efsane sistem efsane fiyat kaçırmamalıyım, kaçırmamaya çalışacağım max 1 haftaya sipariş etmeye çalışacağım.

Geri
Yukarı