8000 TL'ye ders ve film için tablet önerisi

Hocam sende sıkıntı çıkarsa bilemem. Arkadaşımın yaşadığını anlattım. Sonra suçlu ben olmayayım😀
Yok hocam yok sıkıntı olmaz heralde ya. 😃

@Jex Blake Hocam ürünü kargoya vermişler iptal edemedim. Ürün gelince iade edeyim desem belki zam falan gelir hiç belli olmaz bu ülkenin şartlarında. Neyse sağlık olsun artık, umarım siz iPad Air 5 alırsınız ne diyeyim.

Son düzenleme:
Yok hocam yok sıkıntı olmaz herhalde ya. 😃

@Jex Blake hocam ürünü kargoya vermişler iptal edemedim. Ürün gelince iade edeyim desem belki zam falan gelir hiç belli olmaz bu ülkenin şartlarında. Neyse sağlık olsun artık, umarım siz iPad Air 5 alırsınız ne diyeyim.

Hayırlısı olsun hocam aynen öyle.

iPad 9 da altta 2 tane hoparlör var. Film izlerken mono ses almam kötü olur mu?
Telefonda bilgisayarda hep stereo kullandım. IPad'de çoğunlukla film izleyeceğim. Kötü bir deneyim yaşatır mı?

@Thersha

Son düzenleme:
Kanka sen neden laptop almayıp iPad aldın seçimlerini neler etkiledi. Ben IPad'a karar verirsem direk iPad Air 5 alacağım. Fakat laptop alsam nasıl olur? PDF çözemem laptopta. Ama kalemli laptoplar ne kadar iyidir acaba. Sizin önceki konuda 2in1 bakıyormuşsunuz şimdi iPad aldın. Ayrıyeten laptop aldın mı yoksa sadece iPad mi?
Sadece iPad ise neden laptop yerine aldın.

Kanka sen neden laptop almayıp iPad aldın seçimlerini neler etkiledi. Ben IPad'a karar verirsem direk iPad Air 5 alacağım. Fakat laptop alsam nasıl olur? PDF çözemem laptopta. Ama kalemli laptoplar ne kadar iyidir acaba. Sizin önceki konuda 2in1 bakıyormuşsunuz şimdi iPad aldın. Ayrıyeten laptop aldın mı yoksa sadece iPad mi?
Sadece iPad ise neden laptop yerine aldın.
Kanka ben iPad'lerin bu kadar işlevsel olduklarını bilmiyordum. Laptopta yapabileceğin herşeyi yapabilirsin. Ofis uygulamaları vs. de yükleniyor. iPad Air 5 alacaksan laptop almana gerek yok bence, 8GB Ram ve M1 çipi var içinde. Kalemli laptopların yazım deneyimi çok kötü oluyormuş onu duydum ve iPad'den 3-4 kat ağır olmaları da cabası. Yani taşınabilir değiller. Ben sırf .exe dosyalarını açabilmek için laptop istiyordum aslında ama gerek kalmadı. Ben sadece iPad aldım dediğim gibi iPad'ler çok işlevsel cihazlar, laptopların yerini tutarlar ve ayrıca Eylül veya Ekim ayında çıkacak olan iPadOS 16 ile iPad Air 5'e stage manager özelliği gelecek. Bu özelliğin ne olduğuna YouTube'dan bak masaüstünden alıştığımız çoklu pencere sistemine benziyor.

Yazmayı unutmuşum, bu stage manager Samsung tabletlerde olan DeX moduna benzer.

Son düzenleme:
@Thersha Huawei Matebook'e ile kıyaslayınca nasıl olur sence?
Windows 11 yüklü tablet çok ilgimi çekti.

Mesela edit yaparken hangisi daha iyi?
Çizim deneyimi hangisinde daha iyi?
Uzun ömür bakımından hangisi daha iyi?

Bu soruların cevabına göre alacağım cihazı seçeceğim teşekkürler

Son düzenleme:

Geri
Yukarı