8000 TL'ye dizüstü bilgisayar önerisi

Bütçe
9000

campanharo

Decapat
8-10 bin arası bütçem var. Beni 5 yıl civarı götürecek güzel bir laptop tavsiyesi istiyorum. Üniversitem ağır olacağından oyuna vs. pek vakit kalmayacak büyük ihtimalle, yazılım için önem vermem gereken olay işlemci ve RAM diye tahmin ediyorum. (Ara sıra da olsa oynarım oyun 1650 Ti ayarında bir ekran kartına okeyim.) Onu göz önünde bulundurursanız sevinirim.

Genel olarak baktığımda bu fiyat bandında en iyi işlemcileri HP'de gördüm fakat ısınma olayı varmış. AMD işlemci almak istemiyorum pek aşağıdaki laptopta yoğunlaştım fikir ve önerilerinizi bekliyorum.

Acer Nitro (yoğunlaştığım laptop).

Son düzenleyen: Moderatör:
8-10 bin arası bütçem var. Beni 5 yıl civarı götürecek güzel bir laptop tavsiyesi istiyorum. Üniversitem ağır olacağından oyuna vs. pek vakit kalmayacak büyük ihtimalle, yazılım için önem vermem gereken olay işlemci ve RAM diye tahmin ediyorum. (ara sıra da olsa oynarım oyun 1650 Ti ayarında bir ekran kartına okeyim.) Onu göz önünde bulundurursanız sevinirim.

Genel olarak baktığımda bu fiyat bandında en iyi işlemcileri HP'de gördüm fakat ısınma olayı varmış. AMD işlemci almak istemiyorum pek aşağıdaki laptopta yoğunlaştım fikir ve önerilerinizi bekliyorum.

Acer Nitro (yoğunlaştığım laptop).

AMD laptop 3. nesil olmadığı sürece alınır.

Son düzenleme:
Hocam bir yazılımcı için Intel daha doğru bir tercih olmaz mı? Var mı bilginiz bu konu hakkında.

Görmez hocam.

Intel bir yazılımcı için daha doğru tercih olmaz mı?

Açıkçası yazılımcı için hangisi daha iyi olur bir bilgim yok ama yazılım için Intel daha iyi deniliyordu forumda.

Geri
Yukarı