8000 TL'ye Gaming PC toplama

4K 60 Hz monitör çok iyi alınır. Üst düzey bir FPS oyuncusu değilseniz size yeter. Çözünürlükte düşürmeye gerek yok.

O kasaya bayılıyorum. Siz çok tavsiye ediyorsunuz. Acaba kullandınızmı?
Almayı düşünüyorumda.

Normal bir kullanıcı için fazla bile oldu ama o bütçeyi illa çıkaracağım diyorsanız bunu alabilirsiniz:
Ara Toplam6.748,43 TL
Toplam KDV1.214,73 TL
Sepet Toplam Fiyatı7.963,16 TL
[TBODY] [/TBODY]
Yalnız almadan önce Sinerji'ye bir sorun bu soğutucunun AM4 uyumluluğu var mı diye. Yoksa bunu alabilirsiniz:Dark Freezer X120, 120mm 4pin PWM Fanlı, 4x Isı Borusu, Direkt Kontak AMD ve Intel Uyumlu İşlemci Soğutucu (DKCCX120)
Acaba SSD olarak aynı fiyata daha iyi bir SSD alınamaz mı?

@Neko Bana tavsiye etti. Ben de tavsiye ediyorum herkese. Ayrıca Technopat'ın incelemesine baktım kasa hakkındaki. Kutu içeriğini de sevdim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Neko Bana tavsiye etti. Ben de tavsiye ediyorum herkese. Ayrıca Technopat'ın incelemesine baktım kasa hakkındaki. Kutu içeriğini de sevdim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bende ilk defa videoda görmüştüm. Yakın zamanda bende sistemimi toplayacağım. Artık daha çok çevrimiçi olurum. :kedi:

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı