8000 TL'ye MSI Gaming Z 3070 vs 8500 TL ASUS TUF 3070

Bu fiyata bu kartın alınabileceğini size düşündüren ne oldu? Ben piyasadan uzakken ekran kartları %20-30 indirim yedi de benim mi haberim yok?

Bu fiyata bu kartın alınabileceğini size düşündüren ne oldu? Ben piyasadan uzakken ekran kartları %20-30 indirim yedi de benim mi haberim yok?

Hocam benim 3070 vardı 4 Nisanda 5800'e alınmıştı vatan faturalı hazır sistemdi arızalı çıktı vatan değişimi kabul etti şimdi fiyatı da 17300 telefon alacağım ekran kartını önceden alıp böyle sattıklarını düşündüm fatura atacak sabah onu bekliyorum.

İlla dolandirilmak mı istiyorsun? Sana söylüyorlar bu fiyata 3070 olmayacağını ve satıcının güvenilir olmadığını. İkinci eldir o ürün.

Hocam yurt dışı kapalı kutu sıfır 3070 i bile bu fiyattan vermezler, geçenlerde ben bu adamlara whatsap üzerinden sordum bana ürünlerin geliş fiyatından verdiklerini üzerine kazanç koymadan sattıklarını söyledi ancak buradan internet üzerinden almayın gidip mağazalarına bakın.

Bu satıcıdan sıfır diye RX 590 alacaktım ama forumda konusunu görünce alamadım ben.

En düşük sıfır 3070 13k bandından başlıyor ve bunlar tuf ve gaming z modelleri bunları en ucuz 18 k dan alırsın sıfır olarak. 2. el 3070 ler 8k bandında oluyor genelde bunlar %95 2. eldir.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...r-msi-gaming-z-trio-rtx-3070-1105944827/detay
ASUS ekran kartının satıcısı da aynı, hangisini tercih etmeliyim?
Bu ilan dolandırıcı hocam. Gittiğinizde sealed ürün sunuyorlar. RTX 3090 FTW almaya gittiğimde bana kapalı kutu ürün sundular açmama izin vermediler ürünü satın almadan ama üzerindeki kutu dış kaplamaları sanki sökülüp takılmış gibiyidi, şüphelendim ödemeyi karttan yaptım ve orada açtım, açtığımda da biraz agresif bakışları korkutuyordu adamı. Kart kullanılmış bir GPU'ydi. Şikayetçi olacağımı belirttim öyle iade aldılar.

Bence RX6800 ya da 6800XT alın.

Bana sorduğumda 7000 serisi geldiği için maliyetine satıyoruz dediler. Bende bu işi yapıyorum. İnanmadım tabii ki.

Hiç kimse 2. eli 14k ya satarken 0 sırını bu fiyattan satmaz.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2023-06-12 saat 18.29.05.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-06-12 saat 18.29.05.jpg
    133,6 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:

Geri
Yukarı