8000 TL'ye oyuncu koltuğu önerileri

Bütçe
8000

berkayorhan39

Centipat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.
Oyuncu koltuğu almak istiyorum fakat 4 tane fiyatı birbirine çok yakın olan koltuklar var aşağıda bırakıyorum hangisini önerirsiniz? Sizin ekstra tavsiyeniz varsa onları da fikir olarak ekleyebilirsiniz.

1- Anasayfa - Bim A.Ş
2- Anasayfa - Bim A.Ş
3- Anasayfa - Bim A.Ş
4- Hawk Gaming Chair Fab V4 Siyah Kumaş Oyuncu Koltuğu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Cevaplarınız için teşekkürler.

Hawk'ı 5 aydır kullanıyorum tek problemi kafa yastığı ve bel yastığı onun dışında bayağı güzel, tavsiye ederim.

Atak modeli alınabilir, şuan fiyatı çok iyi.

Çok kararsızım.Dün denemek amaçlı gittim ama çok fazla çeşitlilik bulamadım sadece Hawk'ı deneyimleyebildim. İstanbul'da Avrupa yakasında çeşitliliği çok olan bir mağaza biliyor musunuz?

Çok kararsızım. Dün denemek amaçlı gittim ama çok fazla çeşitlilik bulamadım sadece Hawk'ı deneyimleyebildim. İstanbul'da Avrupa yakasında çeşitliliği çok olan bir mağaza biliyor musunuz?

Bakırköy'e yakınsanız orada Meta World denilen bir yer var. Sürekli otobüsle geçerken koltuk çeşitlerini görüyordum. İsterseniz oraya bakabilirsiniz.

2 yıldır XDrive Akdeniz kullanıyorum. Oldukça konforlu bir yapısı var. Bel ve boyun yastık desteği oldukça başarılı. Henüz deforme ya da yıpranma yaşamadım.

Geri
Yukarı