8000TL AutoCAD 2021 için laptop önerisi

Bütçe
8000
Hocam RX 5500M'li modele yönelmenizi öneririm. Acer Nitro ısınma sorunu yok ama kasası pek kaliteli değil kalitesiz değil ortalama. Fan sayısını bilmiyorum. MSI Bravo veya MSI Alpha'nın R5 4600H veya R7 4800H'lı modelleri çok güzel. Eğer oyun oynuyorsanız RX 5500M'li öneririm 1650 Ti'dan güçlüdür eğer oynamıyorsanız RX 5300M fazlasıyla yetecektir 1650 ayarı. Geç cevap için özür dilerim uyuyordum.
Önemli değil hocam. Cevap için teşekkürler. Laptop fiyatları ileride düşer mi? Yoksa şuan almalımıyız sizce? Soğutması iyi olan ve kasası sağlam olan MSI laptop önerebilirmisiniz rica etsem?
Bana sorarsan her türlü Abra. Mesleğini bilmiyorum ama inşaat sektörü ise Intel yeni nesil işlemcilerin rendering alanında daha iyi olduğunu düşünüyorum.
AutoCAD 2021, bu iki bilgisayar için de çerez program. Paint gibi kullanırsın :D
Kardeşim inşaat mühendisliği bölümünde okuyor. Onun için lazım.
Neden uzak dursun U işlemcilerden ? Oyun oynamayacak ya bu adam.
Hocam sizin önerdiğiniz laptop özelliklerine göre biraz pahalı gibi geldi bana.
Bu model hem iş hem de oyun için gerçekten güzel. Ancak fiyatı çok artmış. İleride tekrar eski haline gelir mi acaba fiyatlar?

Önemli değil hocam. Cevap için teşekkürler. Laptop fiyatları ileride düşer mi? Yoksa şuan almalımıyız sizce? Soğutması iyi olan ve kasası sağlam olan MSI laptop önerebilirmisiniz rica etsem?

Kardeşim inşaat mühendisliği bölümünde okuyor. Onun için lazım.

Hocam sizin önerdiğiniz laptop özelliklerine göre biraz pahalı gibi geldi bana.
Bu model hem iş hem de oyun için gerçekten güzel. Ancak fiyatı çok artmış. İleride tekrar eski haline gelir mi acaba fiyatlar?
Hocam aşıyor ama bir çok modelinin stoğu bitti yapacak bir şey yok. Bu fiyata gayet güzel ama bütçenizi aşıyor. Alıp RAM takıldı mı mis gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı