8000TL bisiklet önerisi

Boyunuzun biraz daha büyüyeceğini farz ederek en fazla şu an için 16 kadroya kadar bir bisklet bakmanızı tavsiye ediyorum.

Yine şanslısınız, boyunuza uygun buluruz. Ben 1.98 cm boyundayım, normalde almam gereken kadro ölçüsü 21. Ama mecburen 19 kullanıyorum.

Gerçekten 8000 lira varsa Decathlon'da gördüğünüz bisikletlere o kadar para verip kötü bir tercih yapmaktansa gidin o paralarsa Shimano Deore XT, Shimano SLX gibi takım setli bisikletleri tercih edin. Ya da SRAM X9 gibi takım setleri tercih edin.

Parçaların bakımı aksatılmazsa ömürlüktür, net şekilde söyleyebilirim.

Mesela bu. On numara bir bisiklet.
Recon TK havalı maşa var, gerçekten üst kalitedir.

Mesela bu bisiklet de alınabilir. Bileşenleri efsane ötesi.
Hayalini kurduğum ama gerek ekonomik sebepler gerek de 29 jantta böyle bisikletlerin bulunmuyor olmasından dolayı alamadığım bisikletler...

Ayrıntılı sorulması lazım. Deore set var ama maşanın modeli öğrenilmeli.

Parçalar tek tek sorulmalı. İyi bileşenler var gibi ama parçalar öğrenilmeli.
Önerilerin hepsini boyunuza göre yaptım. Bileşenlerin sağlam olmasına dikkat ettim.

Son düzenleme:
Boyunuzun biraz daha büyüyeceğini farz ederek en fazla şu an için 16 kadroya kadar bir bisklet bakmanızı tavsiye ediyorum.

Yine şanslısınız, boyunuza uygun buluruz. Ben 1.98 cm boyundayım, normalde almam gereken kadro ölçüsü 21. Ama mecburen 19 kullanıyorum.

Gerçekten 8000 lira varsa Decathlon'da gördüğünüz bisikletlere o kadar para verip kötü bir tercih yapmaktansa gidin o paralarsa Shimano Deore XT, Shimano SLX gibi takım setli bisikletleri tercih edin. Ya da SRAM X9 gibi takım setleri tercih edin.

Parçaların bakımı aksatılmazsa ömürlüktür, net şekilde söyleyebilirim.

Mesela bu. On numara bir bisiklet.
Recon TK havalı maşa var, gerçekten üst kalitedir.

Mesela bu bisiklet de alınabilir. Bileşenleri efsane ötesi.
Hayalini kurduğum ama gerek ekonomik sebepler gerek de 29 jantta böyle bisikletlerin bulunmuyor olmasından dolayı alamadığım bisikletler...

Ayrıntılı sorulması lazım. Deore set var ama maşanın modeli öğrenilmeli.

Parçalar tek tek sorulmalı. İyi bileşenler var gibi ama parçalar öğrenilmeli.
Önerilerin hepsini boyunuza göre yaptım. Bileşenlerin sağlam olmasına dikkat ettim.
Yani fena gözükmüyorlar ama bunlar eski model degil mi ? Nereden bulucam

Gambler downhill, konu sahibi için uygun değil. Türkiye'de parkur parkur gezmezseniz downhill'i kullanabileceğiniz pek bir yer yok. Türkiye arazisinde daha çok cross country uygun. Tabii konu sahibi zengin arkadaşımız Kanada'da yaşıyorsa ya da özel jetiyle gidecekse Whistler bike park tarzı yerler için downhill alınabilir. Ayrıca 8000 TL'ye öneri istiyorsa altta paylaştığıma bakabilir.

Gambler downhill, konu sahibi için uygun değil. Türkiye'de parkur parkur gezmezseniz downhill'i kullanabileceğiniz pek bir yer yok. Türkiye arazide daha çok cross country için uygun. Tabii konu sahibi zengin arkadaşımız Kanada'da yaşıyorsa ya da özel jetiyle gidecekse Whistler bike park tarzı yerler için downhill alınabilir.
Hocam konu sahibi zengin nasıl olsa Dirt jump da önerelim nasıl olsa para bol.
Sileyim bari mute yemeyelim trollden.

Yeni konular

Geri
Yukarı