8000TL bütçe ile Monitör dahil sistem toplama

Her oyunu ultra oynatır. İşlemciyi 2600x değilde netten 600 tl ye 12nm 5 1600 alabilirsin ekran kartını 2080 alabilirsin. 2000 tl yele yükseltme yapabilirsin. Ama bence fotodaki işlemciyi dediğime değiştir. Daha ucuz daha iyi

Dosya Ekleri

• Screenshot_20191228_220731_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20191228_220731_com.android.chrome.jpg
    147,1 KB · Görüntüleme: 23
Her oyunu ultra oynatır. İşlemciyi 2600x değilde netten 600 tl ye 12nm 5 1600 alabilirsin ekran kartını 2080 alabilirsin. 2000 tl yele yükseltme yapabilirsin. Ama bence fotodaki işlemciyi dediğime değiştir. Daha ucuz daha iyi
Donanım Arşivi'ni fazlaca izliyorsunuz galiba, ordan çıkma bir sistem gibi geldi bana bu. Nedense onu hatırlattı. Hani şu satılmayan ürünlerin stoklarını eritmek için özel toplanan sistemler, test yaparken kasa kapağını açıp testi yapılan sistemler :)
Arkadaş sistemi aldı, boşa öneri yapmayalım. Üstelik yaptığınız öneriler de mantıklı değil. RX580'ler Everest'ler, bırakın bu işleri. :) PSU dahi koymamış, elektriği öpücükle verecek sanırsam.
Güldürdü 😂

Donanım Arşivi'ni fazlaca izliyorsunuz galiba, oradan çıkma bir sistem gibi geldi bana bu. Nedense onu hatırlattı. Hani şu satılmayan ürünlerin stoklarını eritmek için özel toplanan sistemler, test yaparken kasa kapağını açıp testi yapılan sistemler :)

Güldürdü 😂
Arkadaş RX5700 XT sistem aldı adam gelmiş RX580 sistem öneriyor ve PSU dahi koymuyor sisteme. Koyduğu bileşenlere bakıyorum bu bütçe için kendine hayrı yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı