8000TL laptop önerisi

Arkadaşlar herkeze merhaba. Aşağıda linkini bırakmış olduğum ürünü almak istiyorum. Fakat kapasitesinin 512 gb hard disk mi yoksa 512 gb ssd mi anlayamadım. Bilen anlayan arkadaşlar varsa söyleyebilirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Umarım istediğin gibi Laptop alırsın.
Sağol kardeşim, sen de.
Arkadaşlar herkeze merhaba. Aşağıda linkini bırakmış olduğum ürünü almak istiyorum. Fakat kapasitesinin 512 gb hard disk mi yoksa 512 gb ssd mi anlayamadım. Bilen anlayan arkadaşlar varsa söyleyebilirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

bandicam 2020-03-26 21-03-19-799.jpg
Hard disk denmiş burada.

Aldığınız bilgisayardan memnun musunuz?
Hocam aldığım bilgisayardan çok memnunum. Sadece ısınma konusunda söyleyeceklerim var ki belirli markalara uçuk fiyatlar ödemedikten sonra ısınma sorununun her laptopta olacağını düşünüyorum. Yük altında değilken normal bir şekilde 40-45 derecelerde takılıyoruz laptopla şu ana kadar denediğim en ağır oyunlar GTA V ve Star Wars Jedi Fallen Order oldu. GTA V'i yaklaşık 3 saat en yüksek ayarlarda oynadım ve yaklaşık 45-50 dakika sonra klavye tarafı ısındığı için fanı nitro modundan en sona getirip oyuna devam ettim. İşlemci sıcaklığı maksimum 90 dereceyi gördü fanı sona getirdiğimde 85 derecelerde geziyordu ki hava zaten 30-32 derecelerdeydi ve oyunda herhangi bir performans kaybı görmedim aynı şekilde Star Wars'ı da 2 saat epic ayarlarda oynadım ve sonuç yine aynıydı max 90 derece genelde 85 derecelerdeydi. Şu an fiyatını bilmiyorum fakat bu fiyata alınabilecek en iyi bilgisayarlardan birisi olduğunu düşünüyorum. Isınma sorunu için şu anda bir tane fan aldım ilerleyen zamanlarda 2. fanı alıp kendime adaptörlü(12v), ev yapımı bir laptop soğutucu yapmayı düşünüyorum böylelikle fazla ısınmanın biraz üstesinden gelebileceğimi düşünüyorum. İleride denersem onun da bilgilerini paylaşırım.

Geri
Yukarı